Následující víkend čeká tým žen náročný program. Nejprve v sobotu přivítá v rámcí 1. ligy žen tým Třince, který v loňském roce vyhrál základní část. V neděli od 16 hodin přijede tým Havířova, který v 1. kole podlehl Třinci těsně 2:4.

Ve sváteční pondělí čeká ženy venkovní zápas 2. kola Poháru Českého florbalu, ve kterém jako vítěz skupiny FW narazí na 4. tým tabulky skupiny EW –  HAGA Pardubice jiné tabulky. Zápas se odehraje od 11 hodin na palubovce soupeře.

 

Preview hráčky Petry Drápalové:

“O nadcházejícím prodlouženém víkendu nás čekají hned tři zápasy. V sobotu nás čeká ambiciózní tým z Třince. Hrají pěkný, rychlý, fyzicky náročný florbal. Loni vyhrály základní část naší ligy a nám se je podařilo obrat jen o 1 bod. Věřím ale, že pokud budeme bojovat, hrát tak jak máme a proměňovat šance, tak je můžeme porazit. V neděli přijedou holky z Havířova. S něma jsme taky měly loni negativní bilanci a získaly pouze body dva Zápasy to byly vyrovnané, soupeř spoléhá na neprostupnou obranu a dvě velmi dobře individuálně nadané útočnice. Pokud budeme vyhrávat osobní souboje, tak určitě uspějeme. V pondělí nás čeká pohárový zápas na půdě Pardubic. V tomto zápase jsme sice papírové favoritky, ale nesmíme tento zápas rozhodně podcenit. Když budeme hrát od začátku naplno, věřím, že se probojujeme do dalšího kola poháru.”

 

Preview hlavního trenéra Jana Komínka:

„Na úvod loňský vítěz základní části Třinec, zkušený tým a favorit soutěže, v neděli podobně laděný Havířov. Naštěstí soupeře už trošku známe, takže sme připraveni!“

 

 

 

Sobota 26. září 2020

2. kolo 1. ligy žen – skupina východ

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. FbC Intevo Třinec

17:00 SH Křenovice

Online přenos

 

Neděle 27. září 2020

3. kolo 1. ligy žen – skupina východ

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. Torpedo Havířov

16:00 SH Křenovice

Online přenos

 

Pondělí 28. září 2020

2. kolo Poháru Českého florbalu žen

HAGA Pardubice vs. FbC Aligators

11:00 SNH Pardubice – Dukla

Online přenos