Snipers Třebíč vs. FAT PIPE Aligators Klobouky 8:7 pn.

18:00 SH TJ Spartak Třebíč

Online přenos

Snipers Třebíč – FAT PIPE Aligators Klobouky 8:7pn
branky:
12. Adam Benáček, 18. Jiří Halama, 20. Adam Benáček, 22. Tomáš Nestrojil, 23. Martin Žák, 40. Lukáš Mátl, 51. Adam Benáček, N Lukáš Štveráček – 8. Pavel Zbořil, 11. Tomáš Líznar, 20. Tomáš Líznar, 31. Tomáš Kalus, 50. Viktor Kejík, 52. Jiří Blaha, 52. Lukáš Gregr; rozhodčí: Michal Havelka – Adam Hollósy; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Petr Brestovský 13 – Patrik Rychlý 16, David Nečas 6; po třetinách: 3:3, 3:1, 1:3, 0:0;

Komentář trenéra Jakuba Gremmela:

„Dnešní zápas proti “Hattricku” jsme nezvládli, zase jedna branka v první třetině nás rozhodí a zápas dostaneme do situace 50/50. Velké množství šancí na obou stranách, mnoho situacích tři na dva, dva na jednoho. Zapracujeme v týdnu na hlavách a budeme nachystaní na další zápas líp. Klukům děkuji za odmakanou třetí třetinu. Cesta začíná být delší, ale věřím týmu. HouHouAli“

Pondělí 21. září 2020

4. kolo Poháru Českého florbalu

Hornets Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators 8:4

18:20 Tatran Bohunice – nová hala

Hornets Brno ZŠ Horní – Aligators 4:8
branky:
14. Kryštof Kopečný, 32. Daniel Havel, 43. Robin Růžička, 53. Matyáš Weinstein – 7. Lukáš Gregr, 17. Pavel Zbořil, 19. Pavel Zbořil, 21. Dominik Král, 37. Pavel Zbořil, 40. Lukáš Gregr, 54. Pavel Zbořil, 56. Pavel Zbořil; rozhodčí: Jan Frýdek – Jan Kvapil; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Michal Prokeš ? – Patrik Rychlý ?; po třetinách: 1:3, 1:3, 2:2;