V neděli odehráli muži 3. kolo Poháru Českého florbalu, ve kterém porazili FBC Slovácko 12:5. Po porvní třetině svítil na ukazateli stav 3:3, avšak druhá a třetí třetina byl byla v režii našeho týmu, a odvezli jsme si zasloužené vítězství.

FBC SLOVÁCKO – Aligators 5:12
branky:
9. Martin Hadaš, 15. Robin Hromeček, 16. Martin Hadaš, 48. Lukáš Blizňák, 53. Josef Blaha – 4. Tomáš Líznar, 10. Pavel Zbořil, 14. Pavel Zbořil, 23. Viktor Kejík, 24. Tomáš Líznar, 25. Lukáš Gregr, 43. Pavel Zbořil, 47. Patrik Jedlička, 49. Pavel Zbořil, 52. František Chmela, 54. Martin Dlouhý, 60. Tomáš Líznar; rozhodčí: Vu Pham Anh – Petr Stoklásek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: David Číž ? – Vojtěch Ott ?, David Nečas ?; po třetinách: 3:3, 0:3, 2:6;

Komentář hráče utkání – VIKTORA KEJÍKA k zápasu:

„Zápas jsme začali v dobrém tempu a získali potřebný náskok, ovšem naše nekoncentrovanost dovolila soupeři srovnat na 3:3, naštěstí jsme ukázali svoji sílu a po využité přesilovce přidali ještě dva góly v rychlém sledu. To zlomilo snahy soupeře a nám přineslo klid. Soupeř byl stále nepříjemný a bojoval, ale náš náskok se postupně zvýšil až na konečných 12:5. V každém utkání máme momenty bez koncentrace, kdy soupeři nabízíme zbytečné přesilovky a řadu šancí po individuálních chybách. Musíme se z toho poučit, v lize by nás tyto momenty mohly stát cenné body.“

 

Komentář asistenta trenéra Patrika Procházky k zápasu:

„Vlažný start do zápasu a houževnatý soupeř nás dostal pod tlak. Naštěstí si naši hráči včas uvědomili, že nikdo jiný, jak oni sami nás z toho nedostane. Ve hře už se nám objevují automatismy, které nám mohou vyhrávat všechny zápasy. Jsem rád, že se můžeme opřít o pokračující dobré oslabení, jako tomu bylo v sezóně minulé. Přeji hodně štěstí soupeři v lize. Těšíme se na další kolo poháru!!!”

 

 

Pohár Českého florbalu mužů – 3. kolo (SH Širůch Staré Město)

11:00 FBC SLOVÁCKO vs. FbC Aligators 12:5

Online přenos