V neděli od 11 hodin nastoupí muži ve sportovní hale Širůch Staré Město k druhému soutěžnímu zápasu nového ročníku. Tým po přesvědčivém vítězství 17:1 proti Florbal Židenice, nastoupí proti FBC Slovácko. Soupeř si postup do 3. kola Poháru Českého florbalu vybojoval v dramatickém utkání proti SK K2 Prostějov, když o jejich vítězství rozhodl až v prodloužení vítěznou brankou Josef Blaha v čase 64:14.

Oba týmy se potkali i v loňském roce, když po rychlém vedení našeho týmu, začal soupeř dotahovat. Nakonec se zápasu bylo drama se šťastným koncem pro náš tým.

Komentář realizačního týmu k zápasu

“Čeká nás pohárový reparát z minulé sezóny. Bude zajímavé sledovat, kam se oba týmy za rok posunuly. Slovácko má spoustu šikovných hráčů, jejich ofenzíva nás naposledy kvalitně prověřila. Do defenzivy máme pořád velké rezervy, ale máme za sebou dobrý tréninkový týden a věříme, že jsme připraveni hrát kvalitní florbal nejen směrem dopředu.”

 

Pohár Českého florbalu mužů – 3. kolo (SH Širůch Staré Město)

11:00 FBC SLOVÁCKO vs. FbC Aligators

Online přenos