Myslíš, že znáš náš klub FbC Aligators? Věříš, že máš přehled o historii klubu i třeba o tom, které hráčky našeho týmu žen A nastoupily letos za tým mužů nebo který hráč mužů A vstřelil nejvíce vlastních branek? Ověřit si to můžeš hned v kvízu. Ti nejlepší získají zajímavé ceny.

 

Jak se zapojit a kdy?

Je to jednoduché, klikni na odkaz “spustit kvíz” a hned můžeš předvést své znalosti. Čas máš do neděle 29. března 23:59. Pospěš si. Kdo dřív přijde, ten dříve vyhrává! Při shodě bodů rozhoduje termín vyplnění.

SPUSTIT KVÍZ

.

A o co se soutěží?

Tři největší aligátoří znalci získají ceny od partnerů klubu Fatpipe a Teamstore.cz. Blíží se léto, sluníčko a teplé počasí, takže určitě se Vám výhry budou hodit v letní přípravě na další sezónu, nebo i na příjemnou procházku na čerstvém vzduchu.

  1. Kšiltovka Aligators, sluneční brýle + míček
  2. Tréninkové triko Teamstore.cz + míček
  3. Potítko Fatpipe + míček

 

Jak se rozhodne o vítězi?

  1. Počet bodů
  2. Termín odeslání kvízu