Diváci, kteří navštívili sobotní zápas osmifinále PLAY – OFF žen, nalezli v zápasovém programu rozhovor s kapitánkou našeho družstva žen PRAMOS Šitbořice FbC Aligators Petrou Ondráčkovou. Jak se spokojena se svými osobními výkony v sezóně, nebo zda chtěla do nadstavby FBC Dobrušku nebo někoho jiného, si můžete nyní přečíst v rozhovoru i Vy.

Jak hodnotíš z pohledu týmu dosavadní průběh sezóny?
“Na začátku sezóny to nebylo úplně ono, ale postupem času to bylo lepší a lepší, po novém roce jsme začaly vyhrávat důležité zápasy a to do týmu přivedlo větší pohodu. A díky tomu se nám podařilo dostat na 4. místo.”

V čem vidíš silnou stránku Vašeho týmu a v čem naopak slabší?
“Silná stránka našeho týmu je, že nám funguje systém a máme se o co opřít ale hlavně fungujeme jako tým a to je nejdůležitější. Nejslabší je nejspíš v tom, že nemáme ustálené lajny, protože se ne vždy sejdeme všechny a tak je o něco těžší se sehrát.”

Je FbC Dobruška tým, se kterým jsi chtěla hrát v play-off nebo bys byla raději za někoho jiného?
“FbC Dobrušku bych si do play-off nevybrala, je to vyrovnaný soupeř a vždy to bývá boj, protože hrají silový florbal a to mi úplně nevyhovuje vzhledem k situaci mých kolen. Takže bych určitě byla radši za někoho jiného.”

Co bys řekla k soupeři v play off ?
“Jelikož jsme s FbC Dobruškou hraly teď o víkendu, měly jsme možnost se tenhle týden připravit na jejich hru, která je velmi tvrdá. A jelikož jsme o víkendu vyhrály, věříme že budeme mít navrh. Ale zase oproti tomu se nám budou chtít “pomstít”, ale my se jen tak nedáme.”

Jak jsi spokojena s osobními výkony v sezóně?
“Moje výkony v sezóně…. Hrávám obránce, takže se bodově moc neprosazuju, ale věřím že v našem obranném pásmu si vedu tak jak obránce má a když je potřeba hraju útok, ale to není úplně místo pro mě. Ale i přes to jsem se svými výkony spokojená.”

Jaký máš jako kapitánka cíle pro letošní play-off (ať osobní, nebo týmové)?
“Cíle pro letošní play-off jsou jasné. Chceme se dostat co nejdál a věřím, že na to máme.”

Co chceš vzkázat fanouškům, kteří Vás podporují v sezóně?
“Fanoušci jsou pro nás jako další člen týmu. Je prostě skvělé hrát s podporou fanoušků, kteří nám dělají skvělou atmosféru celou sezónu, takže Vám moc DĚKUJEME”