Sobota 7.3.

Národní liga – play-off východ – 1. utkání čtvrtfinále (SH NA CÍSAŘSTVÍ Horní Suchá)

17:00 FbK Horní Suchá vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz

Textový online přenosOnline přenos

 

1. liga žen – play-off – 1. utkání osmifinále (SH Křenovice)

18:30 PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. FBC Dobruška

Textový online přenosOnline přenos

 

Jihomoravský přebor mužů – 20. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina B (ZŠ Slavkov)

10:00 F.A.T.R. vs. FbC Aligators Šitbořice E

Textový online přenosOnline přenos

13:45 FbC Aligators Šitbořice E vs. SK Florbal Grušáci Sivice

Textový online přenosOnline přenos

 

Jihomoravská liga mladších žáků – 66. kolo (SH TJ Znojmo)

09:35 Bulldogs Brno Black vs. FbC Aligators
10:30 FbC Aligators vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ white
12:00 TJ Znojmo LAUFEN CZ black vs. FbC Aligators

 

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 16. kolo (SC Želva Dubňany)

09:20 TJ Sokol Lanžhot vs. FbC Aligators Green
09:40 FbC Aligators Green vs. F.A.T.R. Dubňany Škorpioni
10:20 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red vs. FbC Aligators Green

 

Liga mladších žákyň – skupina 6 (3+1) – 9. kolo (EZŠ Čejkovická)

13:05 Hornets Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators
13:55 K1 Florbal Židenice Girls vs. FbC Aligators
14:45 FbC Aligators vs. Bulldogs Brno
15:35 FbC Aligators vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ – G

 

Neděle 8.3.

Národní liga – play-off východ – 2. utkání čtvrtfinále (SH NA CÍSAŘSTVÍ Horní Suchá)

17:00 FbK Horní Suchá vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz

Textový online přenosOnline přenos

 

1. liga žen – play-off – 2. utkání osmifinále (SH ZŠ Rokytnice v O. h.)

16:30 FBC Dobruška vs. PRAMOS Šitbořice FbC Aligators

Textový online přenosOnline přenos

 

Regionální liga mužů – skupina 6 – 17. kolo (SH Štěrkoviště Otrokovice)

10:30 FbC Aligators Sokol Bučovice B vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ B

Textový online přenosOnline přenos

15:00 TROOPERS B vs. FbC Aligators Sokol Bučovice B

Textový online přenosOnline přenos

 

2. liga žen – skupina 6 – 10. kolo (SH Spartak Hluk)

09:00 FbC Aligators Orel Moutnice B vs. K1 Florbal Židenice B

Textový online přenosOnline přenos

11:30 Bulldogs Brno B vs. FbC Aligators Orel Moutnice B

Textový online přenosOnline přenos

 

18. kolo Přebor starších žáků – skupina 6 – skupina A (SH Valtice)

11:05 T.J. Sokol Břeclav vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky

Textový online přenosOnline přenos

13:15 FbC Aligators Bučovice Klobouky vs. Sokol Brno I EMKOCase GulliversB

Textový online přenosOnline přenos

 

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 15. kolo (ZŠ Slavkov)

09:00 FbC Aligators White vs. FBC SLAVKOV
09:20 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators Blue – G
09:40 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue vs. FbC Aligators White
10:00 FBC SLAVKOV vs. FbC Aligators Blue – G
10:40 FbC Aligators Blue – G vs. FbC Aligators White
11:20 FbC Aligators Blue – G vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
11:40 FbC Aligators White vs. Florbal Hodonín