Sobota 8.2.

Národní liga – 19. kolo Národní liga – skupina východ (SH Křenovice)

17:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. 1.MVIL Ostrava

Textový online přenosOnline přenos

 

2. liga juniorů – skupina 6 – 32. kolo (SH Tuřany)

10:30 Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vs. FbC Aligators

Textový online přenosOnline přenos

12:30 FBC SLOVÁCKO vs. FbC Aligators

Textový online přenosOnline přenos

 

2. liga juniorek – skupina 6 a 7 – 10. kolo (SH ZŠ Čeladná)

10:30 FBC Ossiko Třinec vs. FbC Aligators

Textový online přenosOnline přenos

 

1. liga dorostenek – skupina 6 – 9. kolo (SH SPŠ Zlín)

10:05 Zlín Lions vs. FbC Aligators

Textový online přenosOnline přenos

12:15 FbC Aligators vs. Bulldogs Brno

Textový online přenosOnline přenos

 

17. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina A (VUT CESA Brno 1)

09:00 FBŠ Hattrick Brno B vs. FbC ReActive Aligators D

Textový online přenosOnline přenos

12:45 FbC ReActive Aligators D vs. FBK Atlas Blansko C

Textový online přenosOnline přenos

 

Jihomoravská liga mladších žáků – 59. kolo (SH SportPoint Brno)

09:00 Bulldogs Brno Orange vs. FbC Aligators
11:05 FbC Aligators vs. Orel Dolní Bojanovice
12:00 FbC Aligators vs. FBO Orel Boskovice

 

Liga mladších žákyň – skupina 6 (3+1) – 8. kolo (EZŠ Čejkovická)

09:00 FbC Aligators vs. Bulldogs Brno
10:15 FbC Aligators vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ – G
11:05 K1 Florbal Židenice Girls vs. FbC Aligators
11:55 Hornets Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators

 

Neděle 9.2.

 

Liga veteránů – skupina 6 – 6. kolo (SH ZŠ Holešov)

09:00 Florbal Holešov vs. FbC Aligators

Textový online přenosOnline přenos

11:40 FbC Aligators vs. Hornets Brno ZŠ Horní Psycho

Textový online přenosOnline přenos

 

18. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina B (SH Valtice)

09:00 FBC SLAVKOV B vs. FbC Aligators Šitbořice E

Textový online přenosOnline přenos

12:45 FbC Aligators Šitbořice E vs. FbC Pohořelice

Textový online přenosOnline přenos

 

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – (SH Křenovice)

09:00 FbC Aligators Green vs. FbC Aligators White
09:40 FBC SLAVKOV vs. FbC Aligators Green
10:00 FbC Aligators White vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
10:40 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue vs. FbC Aligators Green
11:00 FbC Aligators White vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
11:40 FbC Aligators Green vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
12:00 FBC SLAVKOV vs. FbC Aligators White
09:00 FbC Aligators Blue – G vs. F.A.T.R. Dubňany Škorpioni
09:50 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators Blue – G
11:00 FbC Aligators Blue – G vs. TJ Sokol Lanžhot