O víkendu 1.-2.2.2020 odehrály ženy A zápasy proti SK Jihlava, který vyhrály 2:4 a proti IBK Hradec Králové, který taktéž skončil vítězně, stavem 1:4. Projevila se v obou zápasech bojovnost a týmovost, která byla odměněna šesti body.

 

Přestože jsme do Jihlavy vyrazily bez trenéra, zápas dopadl velmi dobře. Holky na hřišti i mimo něj komunikovaly, dařila se nám rozehrávka a přechod přes střed hřiště. Většinu času jsme byly na míčku a soupeřky měly velice málo příležitostí. Stále nám trošku vázne koncovka, ale i když jdou střely mimo nebo cinká tyčka, tak jsme se přestaly bát střílet a tlačíme se více do brány. Důraz před soupeřovou bránou nám pomohl i v zápase proti Hradci, kde jsme také soupeřky prakticky k ničemu nepustily. Ukázal se týmový duch a stoprocentní, šesti bodový víkend je skvělá odměna za odmakané zápasy.

Tereza Harčárová

 

SK Jihlava – PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  2:4
branky: 
27. Tereza Slavíková, 44. Tereza Slavíková – 8. Tereza Baranová, 26. Monika Jahodová, 35. Petra Drápalová, 38. Sabina Mátlová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský – Michal Minařík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Martina Miksová 20 – Barbora Sadílková 16; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:0;

 

Komentář trenéra Jihlavy:

“Začátek zápasu se nám moc nevyvedl a nedokázali se dostat vůbec do tempa. V další části to sice zlepšili, ale rozhodla produktivita. Děkujeme soupeři.”

 

Komentář Terezy Baranové a Petry Ondráčkové:

“Většinu zápasu jsme byly na míčku, dařila se nám rozehrávka, pouze jsme měly problém s koncovkou. Vezeme si body domů a soustředíme se na zítřejší zápas. Děkujeme soupeřkám za pěkný zápas.”

 

 

IBK Hradec Králové – PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  1:4
branky: 
28. Jitka Romančáková – 3. Petra Drápalová, 38. Martina Horáková, 50. Sabina Mátlová, 58. Veronika Martincová; rozhodčí: Daniel Suchý – Václav Křepelák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adéla Reslerová 21 – Tereza Harčárová 24; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:2;

 

Komentář trenéra Hradce Králové:

“Náš dnešní výkon měl k ideálu daleko a výsledek tomu odpovídá. Opět se nám ukázaly mezery, na kterých do play-off zapracujeme. Děkujeme soupeři za zápas.”

 

Komentář Jana Komínka:

“Holky dnes megazkušenej výkon, každá lajna si hrála co měla, taktika na jedničku podpořená super výkonem golmana. Díky všem za účast.”