Sobota 25.1.

17. kolo Národní liga – skupina východ (SH Křenovice)

19:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. FBK Spartak Hluk

Textový online přenosOnline přenos

 

2. liga juniorek – skupina 6 a 7 – 9. kolo (SH Křenovice)

09:00 FBS Olomouc vs. FbC Aligators

Textový online přenosOnline přenos

16:30 FbC Aligators vs. FbC Asper Šumperk

Textový online přenosOnline přenos

 

2. liga žen – skupina 6 – 8. kolo (SH Maloměřice)

10:15 FbC Aligators Orel Moutnice B vs. Bulldogs Brno B

Textový online přenosOnline přenos

14:00 K1 Florbal Židenice C vs. FbC Aligators Orel Moutnice B

Textový online přenosOnline přenos

 

Jihomoravská liga elévů (3+1) – 16. kolo (Sokolovna Šitbořice)

09:00 FBC ZŠ Komenského SLAVKOV vs. FbC Aligators Green
10:15 FbC Aligators Green vs. F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Green
11:30 FbC Aligators Green vs. F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
12:45 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red vs. FbC Aligators Green

 

Neděle 26.1.

2. liga juniorů – skupina 6 – 28. kolo (SH Křenovice)

09:00 FbC Aligators vs. Hornets Brno ZŠ Horní

Textový online přenosOnline přenos

14:00 Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vs. FbC Aligators

Textový online přenosOnline přenos

 

16. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina A (SH Morkovice)

11:30 FbC ReActive Aligators D vs. Shooters Beta

Textový online přenosOnline přenos

14:00 VSK MZLU Brno vs. FbC ReActive Aligators D

Textový online přenosOnline přenos

 

14. kolo Přebor starších žáků – skupina 6 – skupina A (EZŠ Čejkovická)

10:05 Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky

Textový online přenosOnline přenos

12:15 TJ SOKOL LETOVICE vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky

Textový online přenosOnline přenos

 

Liga mladších žákyň – skupina 6 (3+1) – 7. kolo (Tělocvična ZŠ Horní)

09:25 Bulldogs Brno vs. FbC Aligators
10:15 Hornets Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators
11:05 FbC Aligators vs. K1 Florbal Židenice Girls
11:55 FbC Aligators vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ – G

 

Jihomoravská liga elévů (3+1) – 15. kolo (Sokolovna Šitbořice)

09:00 FBC Dragons vs. FbC Aligators White
10:15 FbC Aligators White vs. TJ Sokol Lanžhot
11:30 FbC Aligators White vs. FBC Valtice
12:45 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators White