Další hrací víkend nás los vyslal na Ostravsko. V sobotu jsme zavítaly do Třince. Na zápasy jsme odjížděly v počtu deseti hráček do pole, a to se projevilo ve zvolené taktice. Všech asi 20 hráček Třince jsme dokázaly dokonale uspat. Tento zápas se nám dařila rozehrávka i proměňování šancí, a tak jak už je v této sezoně zvykem, dotáhly jsme zápas k samostatným nájezdům, ve kterých jsme nebyly šťastnější. V neděli nás čekal Havířov. V tomto zápase se nám už tolik nedařilo, projevila se i únava a nepodařilo se nám vstřelit ani jeden gól. Holky z Havířova se trefily dvakrát, a tak jsme z výjezdu přivezly pouhopouhý jeden bod.

Petra Drápalová

FBC Ossiko Třinec – PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  6:5pn
branky:
1. Adéla Šibrová, 22. Adéla Šibrová, 28. Tereza Martynková, 34. Petra Bieleszová, 53. Zuzana Wojnarová, N Adéla Šibrová – 10. Klára Jahodová, 23. Tereza Baranová, 40. Veronika Králová, 43. Klára Jahodová, 44. Klára Jahodová; rozhodčí: Dalibor Jekielek – Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková ? – Barbora Sadílková ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:2, 0:0;

Víkend byl z mého pohledu velice náročný. V prvním zápase jsme se utkali s velmi silným soupeřem Třincem. Dokázali jsme uhrát, co bylo v našich silách, ale nakonec jsme po prodloužení utkání v nájezdech podlehli. Další den jsme hráli s Havířovem. I přes veškerou snahu jsme postrádali štěstí a soupeř nad námi zvítězil. I když jsme si z víkendu odvezli pouhý bod, nepovažujeme to za neúspěch.

Veronika Králová

Florbal Exelsior Havířov – PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  2:0
branky:
17. Karolína Šablaturová, 34. Hana Brůžková; rozhodčí: Lukáš Křivánek – Břetislav Staněk; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 23 – Barbora Sadílková 20; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:0;