Rtyně v Podkrkonoší 23.11.2019 6:0

V sobotním zápase jsme byly dobře připraveny na soupeře. Hrály jsem hru, na které jsem se domluvily. Šly jsme jednoduše, přímočaře a agresivně do brány. Soupeř hrozil pouze z breaku, na který jsme byly vždy připraveny a zkušenější hráčky, na které soupeř spoléhal, jsme si pokryly. Celý zápas jsme měly více ze hry, a tak jsme zápas udržely a konečně získaly výhru za 3 body. Přispěla k tomu také pečlivá hra v obraně bez inkasované branky.

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators – Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:0
branky:
12. Monika Jahodová, 15. Martina Horáková, 17. Karolína Kohoutková, 35. Petra Drápalová, 44. Tereza Baranová, 60. Klára Jahodová; rozhodčí: Kryštof Máder – Pavel Vích; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 10 – Veronika Čubová 29; po třetinách: 3:0, 1:0, 2:0;

Dobruška 24.11.2019 2:3

V neděli jsem nastoupily proti soupeři z Dobrušky. V první třetině měl více ze hry soupeř, kdy jsem ho nechaly tvořit hru a my se do ní naopak těžko dostávaly. V druhé třetině se režie otočila a vypracovávaly jsem si šance v útočné polovině soupeře. Dle šancí to bylo vyrovnané utkání a rozhodlo štěstí v koncovce, které nakonec měla Dobruška. I když jsme zápas nedotáhly do vítězného konce, vzaly jsem si z něho poznatky, na kterých budeme pracovat do dalších zápasů.

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators – FBC Dobruška 2:3
branky:
32. Klára Jahodová, 32. Nikol Hunkařová – 12. Diana Peterová, 29. Diana Peterová, 57. Jitka Růžičková; rozhodčí: Jana Lišková – Monika Zamazalová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Tereza Harčárová 12 – Dominika Flídrová 14; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:1;