Sobota 30.11.

Národní liga – 12. kolo (SH Křenovice)

19:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. FBC Hranice

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga juniorek – skupina 6 a 7 – 6. kolo (SH SŠP Rooseveltova Olomouc)

11:00 Florbal Vsetín vs. FbC Aligators

14:00 FbC Aligators vs. FBC Ossiko Třinec

 

Jihomoravský přebor mužů – skupina B (SH Valtice)

10:15 FbC Pohořelice vs. FbC Aligators Šitbořice E

Textový online přenos: Online přenos

12:45 TJ Sokol Lanžhot B vs. FbC Aligators Šitbořice E

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga dorostenců – skupina 6 – 18. kolo (SH Křenovice)

12:00 FbC Aligators vs. FBC Dragons

Textový online přenos: Online přenos

16:15 FbC Aligators vs. GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 9. kolo (SH ZŠ Očov Hodonín)

09:10 FbC Aligators White vs. F.A.T.R. Dubňany Škorpioni

09:50 FBC SLAVKOV vs. FbC Aligators White

10:50 TJ Sokol Lanžhot vs. FbC Aligators White

11:30 FbC Aligators White vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red

12:30 FbC Aligators Green vs. FbC Aligators Blue – G

12:50 FbC Aligators Blue – G vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue

13:10 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators Green

13:30 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators Blue – G

13:50 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue vs. FbC Aligators Green

 

Neděle 1.12.

Jihomoravský přebor mužů – skupina A (SH Křenovice)

10:15 FLOREC BRNO vs. FbC ReActive Aligators D

Textový online přenos: Online přenos

14:00 FbC ReActive Aligators D vs. FBC Sokol Adamov

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga žen – skupina 6 – 5. kolo (SH SportPoint Brno)

14:00 FBK Spartak Hluk vs. FbC Aligators Orel Moutnice B

Textový online přenos: Online přenos

17:45 FbC Aligators Orel Moutnice B vs. Shooters Beta

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga starších žákyň – skupina 6 – 5. kolo (SH SportPoint Brno)

09:00 FbC Aligators vs. Bulldogs Brno

Textový online přenos: Online přenos

11:30 FbC Aligators vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ – G

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga mladších žáků – 39. kolo (SH Svitávka)

10:35 GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vs. FbC Aligators

11:30 FbC Aligators vs. TJ SOKOL LETOVICE

13:00 FBK Atlas Blansko vs. FbC Aligators