Sobota 23.11.

11. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Křenovice)

16:00 PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:0

Textový online přenos: Online přenos

 

Regionální liga mužů – skupina 6 – 8. kolo (SH Slavičín)

13:30 SFK Kozel Počenice vs. FbC Aligators Sokol Bučovice B 2:4

Textový online přenos: Online přenos

16:30 FbC Aligators Sokol Bučovice B vs. SK Snipers Slavičín 8:3

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga juniorů – skupina 6 – 20. kolo (SH Hustopeče nad Bečvou)

10:30 TROOPERS vs. FbC Aligators 3:7

Textový online přenos: Online přenos

12:30 SFK Kozel Kroměříž vs. FbC Aligators 1:9

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga veteránů – skupina 6 – 3. kolo (SH Křenovice)

10:00 FbC Aligators vs. Hornets Brno ZŠ Horní Psycho 2:2

Textový online přenos: Online přenos

13:50 FbC Aligators vs. FBŠ Hattrick Brno 1:5

Textový online přenos: Online přenos

 

10. kolo Přebor starších žáků – skupina 6 – skupina A (EZŠ Čejkovická)

10:05 FbC Aligators Bučovice Klobouky vs. K1 Florbal Židenice Pink 4:4

Textový online přenos: Online přenos

12:15 Bulldogs Brno B vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky 4:6

Textový online přenos: Online přenos

 

Neděle 24.11.

11. kolo Národní liga – skupina východ (SH Křenovice)

14:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. Snipers Třebíč 9:5

Textový online přenos: Online přenos

 

12. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Křenovice)

11:00 PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. FBC Dobruška 2:3

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga žen – skupina 6 – 4. kolo (SH Spartak Hluk)

12:50 Bulldogs Brno B vs. FbC Aligators Orel Moutnice B 2:6

Textový online přenos: Online přenos

15:40 FbC Aligators Orel Moutnice B vs. K1 Florbal Židenice B 6:2

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga dorostenek – skupina 6 – 5. kolo (TJ Spartak Uherský Brod)

13:00 FbC Aligators vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:3

Textový online přenos: Online přenos

15:10 FbC Aligators vs. Zlín Lions 3:2

Textový online přenos: Online přenos