Sobota 23.11.

11. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Křenovice)

16:00 PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. Orel Rtyně v Podkrkonoší

Textový online přenos: Online přenos

 

Regionální liga mužů – skupina 6 – 8. kolo (SH Slavičín)

13:30 SFK Kozel Počenice vs. FbC Aligators Sokol Bučovice B

Textový online přenos: Online přenos

16:30 FbC Aligators Sokol Bučovice B vs. SK Snipers Slavičín

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga juniorů – skupina 6 – 20. kolo (SH Hustopeče nad Bečvou)

10:30 TROOPERS vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

12:30 SFK Kozel Kroměříž vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga veteránů – skupina 6 – 3. kolo (SH Křenovice)

10:00 FbC Aligators vs. Hornets Brno ZŠ Horní Psycho

Textový online přenos: Online přenos

13:50 FbC Aligators vs. FBŠ Hattrick Brno

Textový online přenos: Online přenos

 

10. kolo Přebor starších žáků – skupina 6 – skupina A (EZŠ Čejkovická)

10:05 FbC Aligators Bučovice Klobouky vs. K1 Florbal Židenice Pink

Textový online přenos: Online přenos

12:15 Bulldogs Brno B vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga elévů (3+1) – 9. kolo (SH ZŠ Očov Hodonín)

08:55 FBC Dragons vs. FbC Aligators Green
09:45 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red vs. FbC Aligators Green
10:35 FbC Aligators Green vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
11:25 FbC Aligators Green vs. FBC ZŠ Komenského SLAVKOV

 

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 7. kolo (SC Želva Dubňany)

09:20 FbC Aligators White vs. FbC Aligators Blue – G
10:00 F.A.T.R. Dubňany Škorpioni vs. FbC Aligators Blue – G
10:20 FbC Aligators White vs. FBC SLAVKOV
10:40 FbC Aligators Blue – G vs. Florbal Hodonín
11:00 F.A.T.R. Dubňany Škorpioni vs. FbC Aligators White
11:20 FbC Aligators Blue – G vs. FBC SLAVKOV
11:40 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators White

 

Liga mladších žákyň – skupina 6 (3+1) – 4. kolo (SH SportPoint Brno)

09:25 K1 Florbal Židenice Girls vs. FbC Aligators
10:15 Bulldogs Brno vs. FbC Aligators
11:05 FbC Aligators vs. Hornets Brno ZŠ Horní
11:55 FbC Aligators vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ – G

 

Neděle 24.11.

11. kolo Národní liga – skupina východ (SH Křenovice)

14:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. Snipers Třebíč

Textový online přenos: Online přenos

 

12. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Křenovice)

11:00 PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. FBC Dobruška

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga žen – skupina 6 – 4. kolo (SH Spartak Hluk)

12:50 Bulldogs Brno B vs. FbC Aligators Orel Moutnice B

Textový online přenos: Online přenos

15:40 FbC Aligators Orel Moutnice B vs. K1 Florbal Židenice B

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga dorostenek – skupina 6 – 5. kolo (TJ Spartak Uherský Brod)

13:00 FbC Aligators vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ

Textový online přenos: Online přenos

15:10 FbC Aligators vs. Zlín Lions

Textový online přenos: Online přenos