A-tým mužů vstoupil do utkání proti Kopřivnici skvěle, když po úvodních deseti minutách svítil na ukazateli skóre stav 3:0. Bohužel Kopřivnice zlepšenou hrou utkání otočila a zvítězila 8:7.

Začátek zápasu vyšel Aligátorům na jedničku. Po brankách Radima Fily, Pavla Zbořila a Michala Fily to s akciemi domácích vypadalo více než dobře. Přestože hosté do první přestávky dvakrát snížili, odcházelo se do kabin za pohodlného náskoku Aligators v poměru 5:2.

Do druhé třetiny vstoupila Kopřivnice lepším pohybem a dvěma slepenými góly snížila na 5:4. Poté domácí v polovině utkání využili přesilovku zásluhou Pavla Zbořila, na kterého navázal o tři minuty později Dominik Král, takže si Aligators stále udržovali tříbrankový náskok – 7:4. Do konce druhé třetiny se však hostům podařilo snížit na 7:6.

Třetí třetina dlouho branku nepřinášela. Až v její polovině hosté vyrovnali a v čase 56:37 vstřelili vítěznou branku. Domácí toho v poslední dvacetiminutovce moc nepředvedli, a tak si do tabulky nepřipsali ani bod.

Kometář trenéra domácích Martina Slabého: „Škoda ztracených bodů. Začali jsme dobře, ale postupně jsme se ze zápasu vytráceli. Děkuji všem aktérům utkání.“

Aligators Klobouky Teamstore.cz – FBC Vikings Kopřivnice 7:8
branky:
4. Radim Fila, 10. Pavel Zbořil, 11. Michal Fila, 17. Radim Fila, 18. Dominik Král, 32. Pavel Zbořil, 35. Dominik Král – 15. Daniel Opatřil, 17. Jakub Kostelník, 28. Jakub Kostelník, 30. Lukáš Vávra, 36. Lukáš Vávra, 38. Vojtěch Zátopek, 51. Jakub Kostelník, 57. Daniel Šimíček; rozhodčí: Jiří Obalil – Martin Pivoda; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 31 – Jan Klinka 31; po třetinách: 5:2, 2:4, 0:2;