Sobota 9.11.

9. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Křenovice)

18:00 PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. FBC Ossiko Třinec

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga juniorů – skupina 6 – 16. kolo (SH Křenovice)

10:00 TJ Znojmo LAUFEN CZ vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

15:00 FBK Atlas Blansko vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

8. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina B (SC Želva Dubňany)

11:15 Brankovice Black Arrows vs. FbC Aligators Šitbořice E

Textový online přenos: Online přenos

13:45 FbC Aligators Šitbořice E vs. T.J. Sokol Břeclav

Textový online přenos: Online přenos

 

8. kolo Přebor starších žáků – skupina 6 – skupina A (VUT CESA Brno 1)

09:00 TJ Sokol Brno – Husovice vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

11:10 FbC Aligators Bučovice Klobouky vs. FBŠ Hattrick Brno B

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga mladších žákyň – skupina 6 (3+1) – 3. kolo (Sokolovna Šitbořice)

09:00 K1 Florbal Židenice Girls vs. FbC Aligators
10:15 FbC Aligators vs. Hornets Brno ZŠ Horní
11:30 FbC Aligators vs. Bulldogs Brno
12:45 TJ Znojmo LAUFEN CZ – G vs. FbC Aligators

 

Jihomoravská liga elévů (3+1) – 7. kolo (SOU Kyjov)

09:25 FbC Aligators Green vs. FbC Aligators White
10:15 TJ Sokol Lanžhot vs. FbC Aligators White
10:40 FbC Aligators Green vs. FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
11:05 FbC Aligators White vs. FBC Valtice
11:30 TJ Sokol Lanžhot vs. FbC Aligators Green
11:55 FbC Aligators White vs. FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
12:20 FBC Valtice vs. FbC Aligators Green

 

Neděle 10.11.

9. kolo Národní liga – skupina východ (SC Dubina Ostrava)

15:00 1.MVIL Ostrava vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz

Textový online přenos: Online přenos

 

10. kolo 1. liga žen – skupina východ (MSH Havířov)

12:00 Florbal Exelsior Havířov vs. PRAMOS Šitbořice FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

7. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina A

11:30 FbC ReActive Aligators D vs. VSK MZLU Brno

Textový online přenos: Online přenos

15:15 Shooters Beta vs. FbC ReActive Aligators D

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga dorostenek – skupina 6 – 4. kolo (SH Křenovice)

09:00 1. AC Uherský Brod vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

12:15 FbC Aligators vs. K1 Florbal Židenice

Textový online přenos: Online přenos