V sobotu 19. října se odehrál 2. turnaji 2. ligy žen skupiny 6, který se odehrál v Maloměřicích. Náš tým FbC Aligators Orel Moutnice B jel na turnaj udržet si vedoucí pozici, což se nakonec i podařilo.

 

V prvním zápasem čekal náš tým záložní tým extraligového Bulldogs Brno. Výsledek zápasu byl 4:0 pro náš tým, avšak z důvodu neoprávněného startu hráčky soupeře, byl nakonec zápas kontumován 5:0 pro náš tým.

 

FbC Aligators Orel Moutnice B – Bulldogs Brno B 4:0
branky:
4. Marie Kaňová, 17. Lenka Kadlecová, 22. Tereza Baranová, 34. Veronika Martincová; rozhodčí: Zdeněk Dolíhal – Daniel Galanský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Harčárová ? – Jana Prátová ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:0;

 

Ve druhém zápase nastoupilo naše družstvo pro „céčku“ Židenic. Již po první třetině zápasu bylo fakticky o vítězi rozhodnuto, protože jsme byli ve vedení 4:0. Nakonec se týmu podařilo zvítězit 6:1, a udržet si vedení ve 2. lize.

K1 Florbal Židenice C – FbC Aligators Orel Moutnice B 1:6
branky:
28. Adéla Mikinová – 5. Tereza Baranová, 6. Jindra Žáčková, 12. Jindra Žáčková, 13. Jindra Žáčková, 22. Pavla Buráňová, 35. Veronika Martincová; rozhodčí: Jan Budík – Jan Ručka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alena Večeřová ? – Tereza Harčárová ?; po třetinách: 0:4, 0:1, 1:1;