Sobota 19.10.

6. kolo Národní liga – skupina východ (SH Křenovice)

19:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. FBC Letka Toman Finance Group

Textový online přenos: Online přenos

 

Regionální liga mužů – skupina 6 – 4. kolo (SH ZŠ Holešov)

16:00 Florbal Slow Shoes Holešov vs. FbC Aligators Sokol Bučovice B

Textový online přenos: Online přenos

19:00 FbC Aligators Sokol Bučovice B vs. TJ Sokol Lanžhot

Textový online přenos: Online přenos

 

5. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina B (SC Želva Dubňany)

09:00 FbC Aligators Šitbořice E vs. TJ Sokol Lanžhot B

Textový online přenos: Online přenos

11:30 F.A.T.R. B vs. FbC Aligators Šitbořice E

Textový online přenos: Online přenos

 

6. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina A (ZŠ Slavkov)

09:00 FBK Atlas Blansko C vs. FbC ReActive Aligators D

Textový online přenos: Online přenos

11:30 FbC ReActive Aligators D vs. Hornets Brno ZŠ Horní C

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga žen – skupina 6 – 2. kolo (SH Maloměřice)

15:15 FbC Aligators Orel Moutnice B vs. Bulldogs Brno B

Textový online přenos: Online přenos

19:00 K1 Florbal Židenice C vs. FbC Aligators Orel Moutnice B

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga mladších žákyň – skupina 6 (3+1) – 2. kolo (SH TJ Znojmo)

09:50 FbC Aligators vs. Hornets Brno ZŠ Horní
10:40 Bulldogs Brno vs. FbC Aligators
11:55 K1 Florbal Židenice Girls vs. FbC Aligators
12:45 FbC Aligators v. TJ Znojmo LAUFEN CZ – G

 

Neděle 20.10.

6. kolo Přebor starších žáků – skupina 6 – skupina A (SH Křenovice)

10:05 FbC Aligators Bučovice Klobouky vs. GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO

Textový online přenos: Online přenos

13:20 FBK Atlas Blansko B vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga elévů (3+1) – 5. kolo (SC Želva Dubňany)

09:25 FbC Aligators White vs. FBC Dragons
10:40 FbC Aligators White vs. FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
11:30 F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black vs. FbC Aligators White
12:20 F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Green vs. FbC Aligators White