Juniorky se o vikendu vydaly na sever, v Čeladné nás nečekal golf, ale Třinec a Vsetín.

FBC Ossiko Třinec – FbC Aligators 4:2
branky:
10. Kateřina Szymiková, 41. Markéta Konderlová, 41. Nikola Kováčová, 44. Markéta Konderlová – 11. Anna Formanová, 45. Zuzana Tranová; rozhodčí: Šimon Jeřábek – Vojtěch Krhovják; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Beata Kostková ? – Kristýna Spevárová ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 3:1;

FbC Aligators – Florbal Vsetín 1:2
branky:
12. Karolína Kohoutková – 3. Tereza Oherová, 23. Kateřina Hurtová; rozhodčí: Adam Kiovský – Martin Ručka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Spevárová ? – Michaela Juráková ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:0;