K dalšímu našemu zápasu jsme zavítaly do Vsetína, kde jsme chtěly odčinit nepovedený vstup do sezóny a navrátit si chuť ke hře. Bohužel již od druhé minuty zápasu jsme prohrávaly, a ačkoliv byl zápas po herní stránce i počtem šanci více-méně vyrovnaný, dostaly jsme od soupeřek lekci z produktivity a domů si přivezly debakl 2:8.

Petra Drápalová

Florbal Vsetín – PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  8:2
branky:
2. Michaela Strnadová, 6. Michaela Strnadová, 13. Nikola Veselá, 16. Tereza Goláňová, 23. Sára Seevaldová, 27. Tereza Goláňová, 34. Kateřina Sedláčková, 40. Kateřina Sedláčková – 17. Monika Jahodová, 35. Veronika Martincová; rozhodčí: Vu Pham Anh – Petr Stoklásek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 25 – Tereza Harčárová 17; po třetinách: 4:1, 4:1, 0:0;