První výhru v letošní sezoně si připsal elitní tým mužů, když v nedělním utkání přetlačil Horní Suchou v poměru 7:3. V kolonce bodů tak už konečně nesvítí hrozivá nula.

Vstup do utkání jsme měli výborný, protože již po minutě hry lovil domácí brankář míček ze své sítě. Drobou chybu v rozehrávce potrestal Radim Fila. Na další branku si diváci museli počkat až do začátku 16. minuty. Domácí se dostali do našeho obranného roku, odkud směřovala prudká nahrávka do předbrankového prostoru, kde si míček do vlastní sítě nešťastně srazil Roman Svoboda. Kdž už to vypadalo, že se do kabin půjde za vyrovnaného stavu, předvedla rychlý brejk dvojice Fila – Král a druhý jmenovaný prakticky doklepával do prázdné branky devět vteřin před koncem první třetiny.

Do druhé části jsme tedy vstupovali s vedením 2:1. Tak jak vyšel nástup do zápasu nám, tak vyšel ještě lépe Horní Suché vstup do druhé periody. Během 71 vteřin domácí celek otočil zápas a rázem se dostal do vedení 3:2. Ve 26. minutě se střelou z křídla prosadil Pavel Zbořil a vyrovnal skóre na 3:3. Čtvrtý náš gól přidal v přesilové hře výbornou střelou k tyči Lukáš Gregr, takže jsme si vedení v zápase vzali zpět.

Začátek třetí třetiny přinesl šance na obou stranách, kdy oba celky mohly skórovat. Naše šance nevyužili Pavel Zbořil, když v samostatném úniku branku přestřelil, ani Jedlička. V 51. minutě se poprvé od svého zranění prosadil Jakub Gremmel, když z dorážky zvýšil na 5:3 v náš prospěch. Další náš přesný zásah si připsal Radim Fila a tečku za utkáním udělal Pavel Zbořil střelou do prázdné brány.

V dalším zápase přivítají muži na svém hřišti v Křenovicích soupeře z Pelhřimova. Utkání začíná v 19:00.