Víkendové zápasy pro náš ženský tým bohužel žádné body nepřinesly. Zato jsme jako hráčky každá z nás získala zkušenosti a jako tým cennou lekci.

V prvním zápase se nám nepodařila proměnit jediná gólová šance. Poté jsme se pokusili o větší tlak na soupeře a ten z našich chyb dvakrát skóroval, čímž se s výsledkem 2:0 v náš neprospěch rozplynul sen o třech bodech a my věděly, že další zápas musíme mít větší tah na bránu.

Orel Rtyně v Podkrkonoší – PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  2:0
branky:
37. Veronika Vacková, 55. Kristýna Štěpánová; rozhodčí: Lenka Jansová – David Kytler; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 13 – Tereza Harčárová 19; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:0;

V nedělním zápase proti Dobrušce jsme soupeře tlačily do kouta, přičemž se nám dařilo držet skóre v náš prospěch. V polovině třetí třetiny se však soupeřkám podařilo skóre otočit a těsným výsledkem náš tým prohrál. Nadcházející víkend náš čeká jeden zápas ve Vsetíně. Doufáme, že všechny zkušenosti, které jsme za tento víkend získaly, konečně zúročíme a získáme tři body v tabulce.

FBC Dobruška – PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  4:3
branky:
36. Kateřina Poláčková, 43. Michaela Ulbrichová, 54. Magdaléna Bašová, 55. Adéla Vávrová – 21. Jana Pražáková, 44. Klára Jahodová, 45. Sabina Mátlová; rozhodčí: Kateřina Hátlová – Václav Křepelák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tereza Svobodová 13 – Tereza Harčárová 19; po třetinách: 0:0, 1:1, 3:2;