O uplynulém víkendu otevřely sezónu další mládežnické týmy. Pro některé týmy to byl již 2. turnaj sezóny. Bohužel stejně jako v minulém víkendu, i nyní nás stále velmi trápí zdravotní problémy našich mládežníků. I z toho důvodu se v zápasech objevilo několik naprostých nováčků. Všichni si zápasy užili. Vstřelili jsme množství branek a těšíme se již na další turnaje.

Mladší žákyně

Na svůj první turnaj letošní sezóny cestovaly mladší žákyně společně s jejich novou trenérskou Lenkou Kadlecovou do Znojma. Pro Lenku to byly první zápasy v roli hlavní trenérky, přesto s holkama odvedla výbornou práci. Holky během celého turnaje předváděly dobré výkony a již se těší na další zápasy.

 

Elévové

Týmy elévů Green a White cestovaly na další turnaj do Hodonína. Oproti minulému turnaji již týmy početně narostly, ale stále někteří hráči z důvodu nemoci na svůj první start v letošní sezóně čekají. Hráči obou týmy se snažili, občas se jim dařilo lépe, občas hůře. Zápasy si užili. Na turnaji se představil i nový trenér týmu “Green” Patrich Vích, který své první zápasy zvládl. Trenéři – Jindra Žáčková, Josef Kopeček, Petr Osolsobě, Patrich Vích i Milan Veselý se těší na další turnaj.