Sobota 5.10.

4. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší)

18:00 Orel Rtyně v Podkrkonoší vs. PRAMOS Šitbořice FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

4. kolo Přebor starších žáků – skupina 6 – skupina A (SH Letovice)

11:05 FbC Aligators Bučovice Klobouky vs. TJ SOKOL LETOVICE

Textový online přenos: Online přenos

13:15 TJ Znojmo LAUFEN CZ white vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

 

4. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina B (ZŠ Slavkov)

10:00 FbC Aligators Šitbořice E vs. FBC SLAVKOV B

Textový online přenos: Online přenos

13:45 FRC Mikulov vs. FbC Aligators Šitbořice E

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga mladších žákyň – skupina 6 (3+1) – 1. kolo (SH TJ Znojmo)

09:50 FbC Aligators vs. Bulldogs Brno
10:40 K1 Florbal Židenice Girls vs. FbC Aligators
11:55 Hornets Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators
12:45 FbC Aligators vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ – G

 

Neděle 6.10.

4. kolo Národní liga – skupina východ (SH Horní Suchá)

17:00 FbK Horní Suchá vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz

Textový online přenos: Online přenos

 

5. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH ZŠ Rokytnice v O. h.)

14:30 FBC Dobruška vs. PRAMOS Šitbořice FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga juniorů – skupina 6 – 8. kolo (SH Tuřany)

10:30 Hornets Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

14:00 FbC Aligators vs. Sokol Brno I EMKOCase GulliversB

Textový online přenos: Online přenos

 

3. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina A (SH Křenovice)

09:00 FbC ReActive Aligators D vs. FBC Sokol Ivanovice na Hané B

Textový online přenos: Online přenos

15:15 TROOPERS MAH Košér C vs. FbC ReActive Aligators D

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga veteránů – skupina 6 – 1. kolo (SH ZŠ Holešov)

09:00 Florbal Holešov vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

11:50 FbC Aligators vs. FBŠ Hattrick Brno

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga elévů (3+1) – 3. kolo (SH ZŠ Očov Hodonín)

12:50 FbC Aligators White vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
13:40 FbC Aligators Green vs. FbC Aligators White
14:30 FBC Dragons vs. FbC Aligators Green
14:55 FBC Valtice vs. FbC Aligators White
15:45 FBC Valtice vs. FbC Aligators Green
16:10 FbC Aligators White vs. FBC Dragons
16:35 FbC Aligators Green vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue