V neděli 29. září se odehrál v Křenovicích první turnaj 2. ligy žen. Náš tým se představil proti nováčkovi soutěže – Shooters Beta a tradičnímu účastníkovi FBK Spartak Hluk.

 

První zápas proti nováčkovi soutěže Shooters Beta, měl nečekaně jednoznačný průběh. Našemu týmu se dařilo dát v každé třetině několik branek. Dařilo se všem hráčkách, což bylo super. Konečný výsledek 12:0 pro náš tým mluví za vše.

Shooters Beta – FbC Aligators Orel Moutnice B 0:12
branky:
7. Tereza Baranová, 7. Tereza Baranová, 13. Ludmila Volková, 13. Tereza Baranová, 17. Petra Ondráčková, 22. Lenka Kadlecová, 27. Sabina Mátlová, 27. Veronika Martincová, 28. Tereza Baranová, 29. Lenka Kadlecová, 30. Jindra Žáčková, 35. Jindra Žáčková; rozhodčí: Tomáš Húska – Kryštof Máder; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Hana Kolková ? – Tereza Harčárová ?; po třetinách: 0:4, 0:2, 0:6;

 

Zápasy proti Hluku jsou vždy velmi vyrovnané a občas i vyhecované. I tentokrát nebyla nouze o tvrdé souboje. Celý zápas se skóre přelévalo ze strany na stranu. Žádný tým si nevypracoval více než jedno brankový náskok na soupeře, až nakonec zápas skončil remízou 5:5.

FbC Aligators Orel Moutnice B – FBK Spartak Hluk 5:5
branky:
5. Tereza Baranová, 19. Lenka Kadlecová, 27. Lenka Kadlecová, 35. Tereza Baranová, 38. Tereza Baranová – 5. Anna Kořenková, 6. Simona Tomíková, 25. Dominika Komárková, 31. Dominika Komárková, 36. Kateřina Sedlářová; rozhodčí: Monika Chromá – Jan Večeřa; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Harčárová ? – Kristýna Manová ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:2;