O uplynulém víkendu otevřely sezónu další mládežnické týmy. Bohužel stejně jako v minulém víkendu, i nyní nás stále velmi trápí zdravotní problémy našich mládežníků. I z toho důvodu se v zápasech objevilo několik naprostých nováčků. Všichni si zápasy užili. Vstřelili jsme množství branek a těšíme se již na další turnaje.

 

Mladší žáci

V sobotu se hrál domácí turnaj mladších žáků, pro které to byl první turnaj v nové sezóně. Oproti minulým sezónám, máme v lize pouze 1 tým, ve kterém hrají hráči z Bučovic, Brumovic, Klobouk u Brna, Starovic, Šitbořic, Těšan, Krumvíře i dalších obcí. Věříme, že díky spojení nás nebude trápit nedostatek hráčů.

 

 

Přípravka, elévky

Během víkendu odstartovala i Jihomoravská liga přípravek, ve které je letos pouze 9 týmů, z toho jsou 3 z našeho oddíl Aligators. V sobotu se v Lanžhotě představil tým GREEEN, za který nastupují hráči z Klobouk pod vedení trenéra Petra Osolsobě a jeho asistentů. V neděli se hrál turnaj ve Slavkově u Brna, kde se představil tým kluků WHITE, kde hrají hráči trénující v Brumovicích, Šitbořicích a Moutnicích pod vedením Jindřišky Žáčkové, Milan Veselého, Josefa Kopečka mladšího a Jana Husáka. V lize přípravek nastupuje i tým elévek BLUE – G, kde nastupují holky z různých tréninkových míst.