Na úvod sezóny čekal juniory papírově slabší turnaj, Naši soupeři zatím nemají tolik zkušeností. Ale to samozřejmě hradili obrovskou bojovnosti a hrou fyzicky náročnou.

Zápas proti TROOPERS – vždycky když se zdálo, že zápas už máme pevně pod kontrolou, soupeř mám z rychlého breaku dal gól, a držel se neustále v zápase. Definitivní zlomení přišlo až ve 3. třetině, kdy se kluci mohli uvolnit a zkusit si pár kombinací.

FbC Aligators – TROOPERS 10:5
branky:
2. Jiří Šubík, 4. Jiří Šubík, 13. Jiří Šubík, 13. Vojtěch Dolíhal, 15. Vojtěch Dolíhal, 18. Petr Hejl, 27. Vojtěch Dolíhal, 35. Tadeáš Grega, 38. Matyáš Zouhar, 41. Vojtěch Dolíhal – 12. Ondřej Beránek, 22. Lukáš Novák, 25. Ondřej Beránek, 37. Lukáš Novák, 38. Radek Jozíf; rozhodčí: Petr Galasovský – Ondřej Kyjovský; vyloučení: 2:0 + Massimo Marassi 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Fryč ? – Václav Kraus ?; po třetinách: 5:1, 2:2, 3:2;

Zápas proti FBK MeTermo Valašské Meziříčí – soupeř byl výborně fyzicky připravený, měl nastolenou defenzívní taktiku a výborně chytajícího brankářem, kterého jsme dlouho nemohli překonat. Kluci začali být nervózní. Čím více přibývalo nepromění šancí, tím jsme začali postupně chybovat v rozehrávce a soupeř měl nepříjemné protiútoky. Nakonec jsme zápas zlomili ve vlastním oslabení.

FBK MeTermo Valašské Meziříčí – FbC Aligators 3:6
branky:
24. Kryštof Burda, 30. Jiří Škrla, 30. Ivo Capil – 14. Radek Pučálka, 23. Petr Hejl, 24. Tadeáš Grega, 36. Tadeáš Grega, 38. Jiří Šubík, 39. Tadeáš Grega; rozhodčí: Radek Števček – Pavel Rýznar; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Laporčák ? – Tomáš Fryč ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 0:3;