Sobota 21.9.

2. kolo Národní liga – skupina východ (SC NAPARIA Hranice na Moravě)

17:00 FBC Hranice vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz

Textový online přenos: Online přenos

 

2. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Křenovice)

18:00 PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. FBC Ossiko Třinec

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga juniorů – skupina 6 – 4. kolo (SH Křenovice)

10:00 FbC Aligators vs. TROOPERS

Textový online přenos: Online přenos

15:00 FBK MeTermo Valašské Meziříčí vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga mužů – 1. kolo (VUT CESA Brno 1)

12:00 Aligators Orel Šlapanice U21 C vs. VSK VUT Skurut Hai Brno

Textový online přenos: Online přenos

15:00 Bulldogs Brno B vs. Aligators Orel Šlapanice U21 C

Textový online přenos: Online přenos

 

1. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina A (TJ ČKD Blansko)

11:30 FbC ReActive Aligators D vs. FLOREC BRNO

Textový online přenos: Online přenos

15:15 FBK Atlas Blansko B vs. FbC ReActive Aligators D

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga dorostenek – skupina 6 – 1. kolo (SH TJ Znojmo)

12:10 FbC Aligators vs. 1. AC Uherský Brod

Textový online přenos: Online přenos

14:20 TJ Znojmo LAUFEN CZ vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

Neděle 22.9.

3. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Křenovice)

16:00 PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. Florbal Exelsior Havířov

Textový online přenos: Online přenos

 

2. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina B

09:00 T.J. Sokol Břeclav vs. FbC Aligators Šitbořice E (SH Křenovice)

Textový online přenos: Online přenos

12:45 FbC Aligators Šitbořice E vs. FBK Panthers Baník Ratíškovice

Textový online přenos: Online přenos

 

1. kolo Přebor starších žáků – skupina 6 – skupina A (SH Valtice)

12:10 K1 Florbal Židenice Pink vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

14:20 FbC Aligators Bučovice Klobouky vs. Bulldogs Brno B

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga elévů (3+1) – 1. kolo

09:25 FbC Aligators White vs. FbC Aligators Green
10:15 FBC ZŠ Komenského SLAVKOV vs. FbC Aligators Green
10:40 FbC Aligators White vs. Florbal Hodonín
11:05 FbC Aligators Green vs. FBC Dragons
11:30 FBC ZŠ Komenského SLAVKOV vs. FbC Aligators White
12:05 FbC Aligators Green vs. Florbal Hodonín
12:35 FBC Dragons vs. FbC Aligators White