Během letní prázdnin došlo k navázání spolupráce mezi naším oddílem FbC Aligators a oddíl Florbal Znojmo.

Náš oddíl o spolupráci dlouho usiloval.“, řekl předseda FbC Aligators Jakub Gremmel. Znojmo patří mezi špičkové kluby v rámci České republiky. V loňském roce hrálo Znojmo Superligu, což je nejvyšší mužská soutěž. „Klub má i ženskou složku, což pro navázání spolupráce hrálo z naší strany velkou roli,“ řekl člen vedení klubu FbC Aligators Milan Veselý. Už v rámci předsezónní přípravy sehráli mužské týmy 2 přípravné utkání. Během sezóny na to naváží některé mládežnické týmy. Během spolupráce půjde o sdílení „know how“ v nejrůznějších oblastech klubu – od práce s fanoušky, práce s mládeží až po nastavení procesů v klubu. „Věříme, že i od našeho klubu se může Znojmo v něčem přiučit,“ říká předseda Aligators Jakub Gremmel.

Šéftrenér Florbal Znojmo Jan Šťastník bude během letošní sezóny pracovat u mužského týmu na nastavení koncepce a principů fungování podle nejmodernějších trendů. Zároveň bude působit jako trenér taktiky týmu, takže ho budete potkávat na lavičce mužů v rámci zápasů Národní ligy. “Tuhle spolupráci jsme dlouho připravovali. Nebylo jednoduché najít model. který by oběma stranám vyhovoval. Takže jednání bylo opravdu dlouhé. Jsem rád, že vše klaplo a Honza se mohl k týmu připojit už během letní přípravy a být s námi na předsezonním kempu,“ doplnil předseda FbC Aligators Jakub Gremmel