V neděli 8. září odehrál mužský tým 3. kolo Poháru Českého florbalu, které se odehrálo na soupeřově palubovce v Blansku. Téměř kompletní kádr odcestoval k zápasu a tým vstupoval do zápasu s cílem vyzkoušet si některé herní prvky a zároveň postoupil do dalšího kola.

Úvod zápasu se nám povedl a ve 4. minutě nás poslal do vedení Dominik Král. Soupeř následně po naší chybě srovnal. Do konce třetiny jsme se ještě dvakrát dostali do vedení, ale soupeř vždy dorovnal. Po první třetině se odcházelo do šaten za stavu 3:3.

Začátek 2. třetiny byl v naší režii. Za 5 minut byl stav již 7:3. Rozjetý tým zastavilo zbytečné vyloučení za špatné střídání, kdy soupeř z Blanska přesilovou hru využil. Následovaly další branky. Stav po 2. třetině byl 9:6 pro náš tým.

Ve třetí třetině pokračoval pro diváky atraktivní zápas, trenéři z něho ale radost neměli. Oba týmy v poslední části přidali několik branek, až se konečné skoré brankou Antonína Šmeráka do prázdné branky, zastavilo na 14:9.

FBK Atlas Blansko – Aligators 9:14
branky:
4. Ondřej Čípek, 14. Martin Hatala, 18. Lukáš Kučera, 30. Jakub Kolmačka, 34. František Fedra, 34. František Blažek, 44. Vojtěch Fedra, 56. Petr Musil, 57. Lukáš Kučera – 4. Dominik Král, 11. Antonín Šmerák, 15. Dominik Král, 22. Lukáš Gregr, 24. František Chmela, 25. Milan Ducar, 26. Dominik Král, 32. Milan Ducar, 35. Milan Ducar, 45. Tomáš Líznar, 46. Tomáš Líznar, 47. Lukáš Gregr, 49. Dominik Král, 60. Antonín Šmerák; rozhodčí: Michal Havelka – Jan Kvapil; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radek Hebelka ?, David Tenora ? – Patrik Rychlý ?; po třetinách: 3:3, 3:6, 3:5;