Ženy FbC Aligators Orel Moutnice B skončily ve 2. lize žen pořádané Českým florbalem na krásném 2. místě. V Orelské lize žen se jim podařilo usednout až na nejvyšší stupínek a ziskem 1. místa obhájily titul. Úspěchů dosáhly, i když je celou sezónu trápily problémy s počtem hráček.

Tým vstoupil do sezóny s velkým nadšením. První zápasy byly výsledkově podařené.

“S holkama jsme počítaly s tím, že navážeme na loňský úspěch a na konci sezóny budeme mít pohár opět ve svých rukou :-)”, ohlíží se zpětně kapitánka a vedoucí družstva Jindra Žáčková.

Průběh sezóny byl pro tým dost složitý. Každý turnaj se řešilo, kdo vůbec pojede hrát a kolik nás vůbec bude… Jediná jistota byla brankářka – Ivana Hradečná, která odehrála 9 turnajů z 10. Na jednom turnaji ji zastoupila Tereza Harčárová.

Velké poděkování si zaslouží stálice týmu – Jindra Žáčková, Lenka Kadlecová, Aneta Praxová, Jindra Žáčková st., Marie Kaňová, Pavlína Steinbocková, Veronika Hrdličková a Terezie Klašková.

Poděkování patří i dalším hráčkám, které nastoupily v několika zápasech – Lucie Honková, Markéta Viktorinová, Martina Lvová, Klára Matýšková, Svatava Čermáková, Šárka Kusáková a Daniela Schmidtová.

Hodně týmu pomohly i ženy A – Veronika Martincová, Tereza Baranová, Petra Drápalová, Petra Ondráčková, Sabina Mátlová a Martina Horáková.

Sezónu tým zakončil na 2. místě se ziskem 35 bodů za bezkonkurenčním týmem Židenic B. V kanadském bodování se na 1. místě umístila Jindra Žáčková se ziskem 42 bodů a na 5. místě Lenka Kadlecová, která pomohla týmu 34 body.

 

 

V rámci Orelské florbalové ligy obhájily ženy 1. místo. I v této soutěži se vystřídalo několik věkových kategorií z FbC Aligators (starší žákyně, dorostenky, ženy A a ženy B). V kanadském bodování zvítězila Jindra Žáčková s 24 body.

 

 

A co ženy B čeká příští sezónu? Uvidíme… Nechte se překvapit! 🙂

 

Závěrečné slovo vedoucí a kapitánky Jindry Žáčkové:

DĚKUJI VŠEM HOLKÁM ZA CELOU SEZÓNU, PANÍ HORÁKOVÉ ZA SUPER FOTKY A ORLU MOUTNICE ZA FINANČNÍ PODPORU!”