FbC Aligators

Vás informuje o zápasech 28. hracího víkendu 30.3. – 31.3. 2019

 

Sobota 30.3.

Jihomoravská liga mužů – 21. kolo (SH Morkovice)

10:30 Aligators Orel Šlapanice U21 C vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ B

Textový online přenos: Online přenos
13:30 Aligators Orel Šlapanice U21 C vs. Patriots Brno

Textový online přenos: Online přenos

 

22. kolo 2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (SOU Kyjov)

11:15 FbC Aligators Klobouky vs. Orel Dolní Bojanovice

Textový online přenos: Online přenos
13:45 FbC Aligators Klobouky vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga veteránů – skupina 6 – 8. kolo (SH ZŠ Holešov)

10:10 FbC PSYCHO Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos
11:40 FbC Aligators vs. FBŠ Hattrick Brno

Textový online přenos: Online přenos
14:20 Florbal Holešov vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 17. kolo (Sokolovna Šitbořice)

09:00 FBC SLAVKOV vs. FbC Aligators Šitbořice Moutnice
10:00 FbC Aligators Šitbořice Moutnice vs. TJ Sokol Lanžhot
11:00 FbC Aligators Šitbořice Moutnice vs. F.A.T.R.
12:00 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators Šitbořice Moutnice

 

Neděle 31.3.

Jihomoravská liga mladších žáků – 17. kolo (ZŠ Slavkov)

10:00 FbC Aligators Sokol Bučovice vs. FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
10:35 FbC Aligators Brumovice vs. T.J. Sokol Břeclav
11:10 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators Sokol Bučovice
12:20 FbC Aligators Brumovice vs. Florbal Hodonín
12:55 T.J. Sokol Břeclav vs. FbC Aligators Sokol Bučovice
13:30 FBC ZŠ Komenského SLAVKOV vs. FbC Aligators Brumovice
14:40 FbC Aligators Sokol Bučovice vs. FbC Aligators Brumovice

 

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 18. kolo (Sokolovna Šitbořice)

09:00 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. FbC Aligators Šitbořice Klobouky
09:40 FBC Dragons vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
10:00 FbC Aligators Šitbořice Klobouky vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
10:40 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
11:00 FbC Aligators Šitbořice Klobouky vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
11:40 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
12:00 FBC Dragons vs. FbC Aligators Šitbořice Klobouky