FbC Aligators

Vás informuje o zápasech 27. hracího víkendu 23.3. – 24.3. 2019

 

Sobota 23.3.

2. liga juniorů – skupina 6 – 17. kolo (SH SPŠ Zlín)

10:30 FbC Aligators vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ

Textový online přenos: Online přenos

14:00 Zlín Lions vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga dorostenek – skupina 6 – 9. kolo (VUT CESA Brno 1)

11:05 Bulldogs Brno vs. FbC Aligators ZŠ Pozořice

Textový online přenos: Online přenos

13:15 FbC Aligators ZŠ Pozořice vs. K1 Florbal Židenice

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravský přebor starších žáků – 18. kolo Jihomoravský přebor starších žáků – skupina A (SH Valtice)

10:00 T.J. Sokol Břeclav vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

12:40 FbC Aligators Bučovice Klobouky vs. FBC Dragons

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga mladších žákyň – skupina 6 (3+1) – 9. kolo (EZŠ Čejkovická)

13:55 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. Bulldogs Brno
15:10 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ – G
16:00 K1 Florbal Židenice Girls vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
16:50 Hornets Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice

 

Jihomoravská liga elévů (3+1) – 19. kolo (Sokolovna Šitbořice)

09:00 FBC Dragons Black vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
10:15 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. FBC Dragons Green
11:30 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. T.J. Sokol Hodonín
12:45 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky

 

Neděle 24.3.

Regionální liga mužů – skupina 6 – 19. kolo (SH ZŠ Holešov)

09:00 FbC Aligators Sokol Bučovice B vs. Florbal Slow Shoes Holešov

Textový online přenos: Online přenos

12:00 PANTHERS OTROKOVICE B vs. FbC Aligators Sokol Bučovice B

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravský přebor mužů – 11. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina A (SH Valtice)

11:15 FbC Aligators Šitbořice D vs. FRC Mikulov

Textový online přenos: Online přenos

16:15 F.A.T.R. vs. FbC Aligators Šitbořice D

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská soutěž mužů – 19. kolo (SH Křenovice)

11:15 FbC ReActive Aligators E vs. FBK Orel Bořitov „B“

Textový online přenos: Online přenos

14:15 MAH Košér Orel Telnice C vs. FbC ReActive Aligators E

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga dorostenců – skupina 6 – 11. kolo 2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (SOU Kyjov)

12:30 FbC Aligators Klobouky vs. FBŠ Hattrick Brno B

Textový online přenos: Online přenos
16:15 FBC Dragons vs. FbC Aligators Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga juniorek – skupina 6 a 7 – 21. kolo (SH Gymnázium Šumperk)

09:00 FbC Aligators Pozořice vs. FbC Asper Šumperk

Textový online přenos: Online přenos
12:00 FBC ORCA KRNOV vs. FbC Aligators Pozořice

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga elévů (3+1) – 20. kolo (Sokolovna Šitbořice)

09:00 FBC SLAVKOV vs. FbC Aligators Moutnice Šitbořice
10:15 FbC Aligators Moutnice Šitbořice vs. F.A.T.R. Dubňany
11:30 FbC Aligators Moutnice Šitbořice vs. TJ Sokol Hovorany
12:45 FRC Mikulov vs. FbC Aligators Moutnice Šitbořice