FbC Aligators

Vás informuje o zápasech 26. hracího víkendu 16.3. – 17.3. 2019

 

Sobota 16.3.

 

12. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina A (SC Želva Dubňany)

11:30 FbC Aligators Šitbořice D vs. T.J. Sokol Břeclav

Textový online přenos: Online přenos

14:00 SK Florbal Grušáci Sivice vs. FbC Aligators Šitbořice D

Textový online přenos: Online přenos

 

20. kolo 2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (ZŠ Slavkov)

10:00 FBC SLAVKOV vs. FbC Aligators Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

12:30 FBŠ Hattrick Brno B vs. FbC Aligators Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga mladších žáků – 15. kolo (Lokomotiva Břeclav)

11:10 FbC Aligators Brumovice vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
12:20 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators Brumovice
14:05 TJ Sokol Hovorany vs. FbC Aligators Brumovice
15:15 FbC Aligators Brumovice vs. T.J. Sokol Břeclav

 

2. liga žen – skupina 6 – 9. kolo (SH Křenovice)

09:00 FbC Aligators Orel Moutnice B vs. K1 Florbal Židenice B

Textový online přenos: Online přenos

12:45 K1 Florbal Židenice C vs. FbC Aligators Orel Moutnice B

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 15. kolo (SH TEZA Hodonín)

09:20 FbC Aligators Šitbořice Moutnice vs. FbC Aligators Šitbořice Klobouky
10:00 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators Šitbořice Klobouky
10:20 FbC Aligators Šitbořice Moutnice vs. FBC Dragons
10:40 FbC Aligators Šitbořice Klobouky vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
11:00 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators Šitbořice Moutnice
11:20 FbC Aligators Šitbořice Klobouky vs. FBC Dragons
11:40 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vs. FbC Aligators Šitbořice Moutnice

 

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 16. kolo (SH TEZA Hodonín)

09:20 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. TJ Sokol Lanžhot
10:20 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. FBC SLAVKOV
11:00 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
11:40 F.A.T.R. vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky

 

 

 Neděle 10.3.

Jihomoravská liga mladších žáků – 16. kolo (SH ZŠ Dolní Bojanovice)

10:10 FbC Aligators Sokol Bučovice vs. F.A.T.R. Dubňany
11:20 FBC Dragons vs. FbC Aligators Sokol Bučovice
13:05 FBC ZŠ Komenského SLAVKOV vs. FbC Aligators Sokol Bučovice
14:15 FbC Aligators Sokol Bučovice vs. Orel Dolní Bojanovice