Sobota 9.3.

Národní liga – play-off východ – 3. utkání čtvrtfinále (SH TEZA Hodonín)

18:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. FBC Letka Toman Finance Group 4:3

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga žen – play-off – 1. utkání osmifinále (SH SportPoint Brno)

19:00 Bulldogs Brno vs. PRAMOS Šitbořice FbC Aligators 3:2

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga mužů – 20. kolo (SH TJ Adamov)

09:00 Aligators Orel Šlapanice U21 C vs. FBK Panthers Baník Ratíškovice 10:5

Textový online přenos: Online přenos

12:00 Aligators Orel Šlapanice U21 C vs. FBC SLAVKOV 0:5

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská soutěž mužů – 18. kolo (SH Morkovice)

10:00 Brankovice Black Arrows vs. FbC ReActive Aligators E 6:7

Textový online přenos: Online přenos

13:00 FbC ReActive Aligators E vs. FBC BISON SLAVKOV B 18:2

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga juniorů – skupina 6 – 15. kolo (SH Křenovice)

09:00 FbC Aligators vs. Florbal Vsetín 3:3

Textový online přenos: Online přenos

14:00 FBK Atlas Blansko vs. FbC Aligators 5:6

Textový online přenos: Online přenos

 

16. kolo Jihomoravský přebor starších žáků – skupina A (SH Lužice)

10:05 FbC Aligators Bučovice Klobouky vs. FRC Mikulov 2:5

Textový online přenos: Online přenos

11:40 Orel Dolní Bojanovice vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky 6:5

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga veteránů – skupina 6 – 7. kolo (VUT CESA Brno 2)

10:10 FbC PSYCHO Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators 4:1

Textový online přenos: Online přenos

11:40 Florbal Holešov vs. FbC Aligators 13:1

Textový online přenos: Online přenos

 

 Neděle 10.3.

Národní liga – play-off východ – 4. utkání čtvrtfinále (SH Křenovice)

18:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. FBC Letka Toman Finance Group 5:9

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga žen – play-off – 2. utkání osmifinále (SH Křenovice)

15:00 PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. Bulldogs Brno 1:4

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga dorostenek – skupina 6 – 8. kolo (SH Křenovice)

09:00 Bulldogs Brno vs. FbC Aligators ZŠ Pozořice 5:3

Textový online přenos: Online přenos

12:15 FbC Aligators ZŠ Pozořice vs. K1 Florbal Židenice 2:6

Textový online přenos: Online přenos