Sobota 2.3. 2019 Aligators x Vysoké Mýto

K sobotnímu zápasu s Vysokým Mýtem jsme přistoupily zodpovědně, byly jsme si vědomy síly týmu a plán zněl jasně – vyhrát. Ačkoliv jsme na začátku první třetiny inkasovaly dva rychlé góly, jak bývá snad už naším špatným zvykem, nezalekly jsme se negativní bilance první třetiny a díky dobré práci našich útočnic jsme byly schopny hrát s Mýtem vyrovnanou. První dvě třetiny nebyly až tak přesvědčivé, soupeřky velmi dobře běhaly i bránily, ale my jsme měly větší vůli vyhrát a krok po kroku, sprint po sprintu jsme se zdokonalovaly v dobývání branky soupeřek. Ve třetí třetině jsme šikovným a dobře technicky vybaveným soupeřkám nedovolily téměř nic a díky lepší kondici i tlaku, a dobrému držení míčku, kombinacím, jak dopředu, tak dozadu jsme závěrečnou třetinu opanovaly a vyhrály na góly poměrem 4:0.

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators – FTC Vysoké Mýto 8:4
branky:
7. Tereza Baranová, 25. Klára Jahodová, 31. Petra Drápalová, 33. Monika Jahodová, 42. Pavla Buráňová, 42. Tereza Baranová, 56. Veronika Králová, 58. Klára Jahodová – 2. Veronika Bekeová, 13. Eva Juříková, 28. Kristýna Minářová, 28. Lucie Svobodová; rozhodčí: Tomáš Húska – Kryštof Máder; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tereza Harčárová 20 – Tereza Ondrová 23; po třetinách: 1:2, 3:2, 4:0;

Odkaz na fotky ze zápasů: fotoalbum

Neděle 3.3. 2019 Aligators x Hradec Králové

Nedělní zápas s Hradcem Králové, 2. týmem naší tabulky byl od začátku vyrovnaný, byly jsme si vědomy možného důrazu soupeřek, rychlých protiútoků a jejich šikovnosti na hokejce. První třetina byla velmi vyrovnaná. Spolehlivě jsme bránily, nenechaly jsme soupeřky se prosadit. Z pohledu hry dopředu jsme měly pár hezkých akcí, ale pokaždé jsme uslyšely akorát cinknutí tyčky. V druhé třetině na nás soupeřky vlítly, byly aktivnější a v útočném pásmu poměrně dotěrné. Ale my jsme trpělivou hrou a zodpovědností na míčku vstřelily dva góly a do třetí třetiny jsme nastoupily ve vedení 2:1. Ve třetí třetině jsme věděly, že nesmíme polevit a snažily jsme se dál tlačit na pilu. Minimalizovaly jsme jednoduché chyby a hrály jsme dle pokynů trenéra. Díky gólu Moni Jahodové jsme soupeřkám odskočily na dvoubrankové vedení. Holky z Hradce se s prohrou nehodlaly smířit a v jednu chvíli nás v šesti zamkly na naší polovině a urputně se snažily vstřelit gól do naší branky. Naštěstí se nám povedl vyvézt míček z chumlu těl a Pěťka po nahrávce Sabči vstřelila další gól. Nervózní protihráčky se už nevzchopily a my jsme zaslouženě vyhrály 5:1.

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators – IBK Hradec Králové 5:1
branky:
21. Petra Drápalová, 35. Tereza Baranová, 58. Monika Jahodová, 59. Petra Drápalová, 60. Veronika Králová – 31. Denisa Drahokoupilová; rozhodčí: Tomáš Húska – Pavel Vích; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Tereza Harčárová 12 – Tereza Tománková 25; po třetinách: 0:0, 2:1, 3:0;