FbC Aligators

Vás informuje o zápasech 25. hracího víkendu 9.3. – 10.3. 2019

 

Sobota 9.3.

Národní liga – play-off východ – 3. utkání čtvrtfinále (SH TEZA Hodonín)

18:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. FBC Letka Toman Finance Group

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga žen – play-off – 1. utkání osmifinále (SH SportPoint Brno)

19:00 Bulldogs Brno vs. PRAMOS Šitbořice FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga mužů – 20. kolo (SH TJ Adamov)

09:00 Aligators Orel Šlapanice U21 C vs. FBK Panthers Baník Ratíškovice

Textový online přenos: Online přenos

12:00 Aligators Orel Šlapanice U21 C vs. FBC SLAVKOV

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská soutěž mužů – 18. kolo (SH Morkovice)

10:00 Brankovice Black Arrows vs. FbC ReActive Aligators E

Textový online přenos: Online přenos

13:00 FbC ReActive Aligators E vs. FBC BISON SLAVKOV B

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga juniorů – skupina 6 – 15. kolo (SH Křenovice)

09:00 FbC Aligators vs. Florbal Vsetín

Textový online přenos: Online přenos

14:00 FBK Atlas Blansko vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

16. kolo Jihomoravský přebor starších žáků – skupina A (SH Lužice)

10:05 FbC Aligators Bučovice Klobouky vs. FRC Mikulov

Textový online přenos: Online přenos

11:40 Orel Dolní Bojanovice vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga veteránů – skupina 6 – 7. kolo (VUT CESA Brno 2)

10:10 FbC PSYCHO Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

11:40 Florbal Holešov vs. FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga mladších žákyň – skupina 6 (3+1) – 8. kolo (Sokolovna Šitbořice)

09:00 K1 Florbal Židenice Girls vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
10:15 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. Bulldogs Brno
11:30 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. Hornets Brno ZŠ Horní
12:45 TJ Znojmo LAUFEN CZ – G vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice

 

 Neděle 10.3.

Národní liga – play-off východ – 4. utkání čtvrtfinále (SH Křenovice)

18:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. FBC Letka Toman Finance Group

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga žen – play-off – 2. utkání osmifinále (SH Křenovice)

15:00 PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. Bulldogs Brno

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga dorostenek – skupina 6 – 8. kolo (SH Křenovice)

09:00 Bulldogs Brno vs. FbC Aligators ZŠ Pozořice

Textový online přenos: Online přenos

12:15 FbC Aligators ZŠ Pozořice vs. K1 Florbal Židenice

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga elévů (3+1) – 18. kolo (SH ZŠ Očov Hodonín)

08:30 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
08:55 FbC Aligators Moutnice Šitbořice vs. FRC Mikulov
09:45 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. FRC Mikulov
10:10 FbC Aligators Moutnice Šitbořice vs. FBC SLAVKOV
11:00 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. FbC Aligators Moutnice Šitbořice
11:50 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vs. FbC Aligators Moutnice Šitbořice
12:15 FBC SLAVKOV vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky