FbC Aligators

Vás informuje o zápasech 24. hracího víkendu 2.3. – 3.3. 2019

 

Sobota 2.3.

Národní liga – play-off východ – 1. utkání čtvrtfinále (SH Sareza Ostrava)

20:15 FBC Letka Toman Finance Group vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz

Textový online přenos: Online přenos

 

24. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Křenovice)

18:00 PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. FTC Vysoké Mýto

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga starších žákyň – skupina 6 – 9. kolo (SH ZŠ Dambořice)

09:00 K1 Florbal Židenice Girls vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
10:45 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. Bulldogs Brno
12:30 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. FBC Dragons
14:15 TJ Znojmo LAUFEN CZ – G vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice

 

Jihomoravská liga mladších žáků – 13. kolo (SH TEZA Hodonín)

08:35 FbC Aligators Brumovice vs. T.J. Sokol Břeclav
10:20 FbC Aligators Brumovice vs. FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
11:30 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B vs. FbC Aligators Brumovice
12:40 FBC Dragons vs. FbC Aligators Brumovice

 

Neděle 3.3.

Národní liga – play-off východ – 2. utkání čtvrtfinále SH Sareza Ostrava

14:00 FBC Letka Toman Finance Group vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz

Textový online přenos: Online přenos

 

25. kolo 1. liga žen – skupina východ SH Křenovice

14:00 PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. IBK Hradec Králové

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (TJ ČKD Blansko)

10:15 FbC Aligators Klobouky vs. Sokol Brno I EMKOCase GulliversB

Textový online přenos: Online přenos

12:45 FRC Mikulov vs. FbC Aligators Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga mladších žáků – 14. kolo (SH TEZA Hodonín)

09:40 FbC Aligators Sokol Bučovice vs. TJ Sokol Hovorany
10:50 F.A.T.R. Dubňany vs. FbC Aligators Sokol Bučovice
12:35 Orel Dolní Bojanovice vs. FbC Aligators Sokol Bučovice
13:45 FbC Aligators Sokol Bučovice vs. Florbal Hodonín

 

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 13. kolo (SH Křenovice)

09:00 FBC SLAVKOV vs. FbC Aligators Šitbořice Moutnice
10:00 FbC Aligators Šitbořice Moutnice vs. FBC Dragons
11:00 FbC Aligators Šitbořice Moutnice vs. Florbal Hodonín
12:00 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B vs. FbC Aligators Šitbořice Moutnice

 

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 14. kolo SH Křenovice

09:00 FbC Aligators Šitbořice Klobouky vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
09:40 TJ Sokol Lanžhot vs. FbC Aligators Šitbořice Klobouky
10:00 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. F.A.T.R.
10:40 F.A.T.R. vs. FbC Aligators Šitbořice Klobouky
11:00 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
11:40 FbC Aligators Šitbořice Klobouky vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
12:00 TJ Sokol Lanžhot vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky