Vzhledem ke kolizi termínů se zápasem žen jsme do Čeladné na zápasy juniorek odjeli v sobotu 23.2.2019 s gólmankou Kikou Spevárovou, jedinou juniorkou Terkou Klaškovou a se šesti dorostenkami a to nás čekala suverénní Olomouc a družstvo ze středu tabulky Přerov.

V pěkné hale v Čeladné holky ale zabojovaly, myslím si že i přes skóre 0:5 v prvním zápase s Olomoucí, které úplně neodpovídá obrazu hry, jsme předvedli pěkný florbal, z obrany jsme se snažili chodit do rychlých protiútoků a až do závěru třetí třetiny, kdy jsme za stavu 0:2 hru otevřeli, to byl opravdu vyrovnaný zápas. Pár šancí na vstřelení branky jsme měli. Asi zase dlouho nebude výhra nad Olomoucí v juniorkách tak blízko, na kdyby se nehraje ale při větším počtu hráček by to vyšlo.

Ve druhém zápase s Přerovem se už opravdu projevila únava, 3 x 15 minut čistého času je v sedmi opravdu náročné, ještě se nám drobně zranila jedna hráčka takže jsme chvíli hráli jen v šesti a přesto že jsme celý zápas vedli, jsme nakonec prohráli 3:4. Nepodařilo se nám udržet míček na hokejkách, proto to byl spíš boj a hra nahoru dolů, která byla fyzicky nad naše síly.