Bulldogs Brno – PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  4:2
branky:
26. Michaela Žáková, 44. Pavlína Bačová, 55. Romana Bačová, 57. Michaela Žáková – 6. Pavla Manová, 27. Tereza Baranová; rozhodčí: Jakub Cigl – Monika Chromá; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 7 – Ivana Starečková 28; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:0;

Komentář trenéra Jana Komínka:

“Spokojení můžeme být s první třetinou, rozehrávka a následná kombinace na soupeřově půlce měla slušnou úroveň. Druhou a třetí třetinu už jsme nestihli zareagovat na zvýšené tempo soupeře a většinu času se spíše bránilo.”

 

Komentář nehrající kapitánky Peti Ondráčkové:

“Zápas holky začaly velmi dobře. Dlouho jsme vedly 1:0 a i když v první třetině padl jen tenhle jeden gól, stále se bylo na co koukat. V druhé třetině se přidaly další 2 góly, ale bohužel jen jeden pro nás. I přes plno šancí a hlasité podpory zraněné kapitánky (mě) z tribuny, se holkám už nepodařilo dát další gól, ale za to soupeři rovnou 2 a tak jsme prohrály. Ale rozhodně se není za co stydět. Holky předvedly skvělý výkon a my na tribuně jsme se taky nenudily („bylo to dráámo“) 😊. I když se mi zápas z pohledu diváka líbil, pro zraněného hráče není horšího pocitu než sledovat zápas svého týmu právě z tribuny. Každopádně věřím, že příští vzájemný zápas proti Buldočkám už bude v naší režii.”