O víkendu jsme vyrazili na Vysočinu, kde jsme se utkaly se Světlou nad Sázavou (sobota) a s Jihlavou (neděle). Sobotní zápas byl velmi rozpačitý, ač tomu výsledek neodpovídá. První třetinu jsme obdržely dva velmi podobné góly a nebyly jsme schopné se zvednout a začít pořádně hrát. Druhá třetina probíhala podobně, 90 % jsme byly na míčku, ale klasicky jsme netrefovaly branku. Naštěstí jsme vstřelily dva góly, které nás nastartovaly do třetí třetiny. Ta už byla v naší režii, což bylo také způsobené nízkým počtem protihráček. Podařilo se nám tedy vstřelit 8 branek a vyhrát 2:10.

Sklo Bohemia Světlá n/S – PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  2:10
branky:
16. Andrea Doležalová, 20. Andrea Doležalová – 36. Martina Horáková, 38. Tereza Baranová, 43. Petra Drápalová, 51. Tereza Baranová, 52. Monika Jahodová, 53. Tereza Baranová, 54. Monika Jahodová, 57. Klára Jahodová, 59. Klára Jahodová, 59. Veronika Martincová; rozhodčí: Petr Kadlec – Jiří Klusák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 35 – Tereza Harčárová 18; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:8;

Nedělní zápas byl jak pro hráčky, tak diváky atraktivní. Z každé strany byly vidět gólové šance, které jsme jako první dokázaly proměnit my. Celý zápas se nám dařila rozehrávka a přechod do útoku, který jsme proměňovaly v góly. Zápas byl plný křižných nahrávek, sebevědomých kliček a také kvalitních střel. Myslím, že jsme odehrály nejpohlednější zápas za celou sezónu a byl pro nás dobrým odrazovým můstkem do play-off. Výsledný stav utkání byl 1:8. V dalších zápasech nás čekají těžší soupeři, proto nesmíme usnout na vavřínech a zlepšovat všechny nedokonalosti.

SK Jihlava – PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  1:8
branky:
51. Anna Korešová – 19. Tereza Baranová, 28. Tereza Baranová, 39. Klára Jahodová, 41. Martina Horáková, 42. Pavla Manová, 47. Veronika Muselíková, 48. Monika Jahodová, 55. Pavla Manová; rozhodčí: Petr Kadlec – Jiří Klusák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Martina Miksová 16 – Tereza Harčárová 24; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:5;

Komentář Veroniky Králové: „O víkendu se mi hrálo výrazně lépe jak v předchozích zápasech a nebylo to jen díky kvalitnější a vytrvalé hře, ale taky díky odhodlání celého týmu i trenéra přivést domů 6 bodů a zvednout se ze spodní části talbuky!“

Komentář Veroniky Muselíkové:S těmito víkendovými zápasy jsem za sebe spokojená, hrálo s mi moc dobře a myslím že jako tým jsme měli skvělou formu, odhodlání a podporu od trenéra, takže výhry byly zasloužené.“