Důležitou výhru zapsal A-tým mužů v souboji proti Sniperům z Třebíče. Výhru opět režíroval velezkušený Dufek, jenž konto soupeře zatížil třemi brankami.

Zápas začal pěkně od podlahy. Již ve druhé minutě našel nádherně Thomas Jakubec kapitána Gregra a domácí šli do vedení. Hráčům Třebíče se však podařilo vývoj střetnutí otočit. Nejprve v přesilovce vyrovnal Janata a po zmatku v obranném pásku strhl vývoj utkání na stranu hostů Macálka. Aligátorům se povedlo vyrovnat zásluhou Dufka,  jenž sám vybojoval míček v rohu a překonal hostujícího brankáře.

Druhá třetina nenabídla příliš pohledného florbalu. Lepším celkem na hřišti byl tým z Třebíče, který neustále přidělával starosti domácímu gólmanovi Rychlému. Hosté se dostali zpět do vedení ve 29. minutě, když na 3:2 upravoval Picmaus. Vyrovnal opět Dufek, jemuž krásně vzduchem přihrál Líznar. Čtvrtou branku hostů pak přidal Blažek. Do závěrečné třetiny pak odcházeli ve výhodě hosté, kteří strážili hubený náskok 4:3.

Ten jim vydržel do 47. minuty, kdy se po krásné kombinaci prosadil Gremmel. O tři minuty později strhl vedení na strnu domácích v přesilovce Gregr. Hosté však nesložili zbraně a po skvěle zahrané standardce bylo opět vyrovnáno – 5:5. Jako poslední si vzal slovo opět Ladislav Dufek, který svým typickým způsobem po rozehrání z rohu vystřelil domácímu celku tři body a zkompletoval hattrick.

K dalšímu utkání zajíždí Aligátoři na horkou půdu do Rožnova pod Radhoštěm. Utkání začíná v sobotu v 19:00.

Aligators Klobouky Teamstore.cz – Snipers Třebíč 6:5 (2:2, 1:2, 3:1)

Branky a nahrávky: 17., 30. a 59. Dufek (na druhou Líznar, na třetí Gregr), 2. a 51. Gregr (Jakubec T., Gremmel), 47. Gremmel (Hos) – 6. Janata (Vlach), 16. Macálka (Vlach), 29. Picmaus (Macálka), 32. Blažek (Sýkora), 56. Máček (Vlach)