Tentokrát nás čekala novinka, Jahody zůstaly na horách a před námi rovnou 3 zápasy, z toho dva proti stejnému soupeři, Vsetinu.

První zápas proti Zlínu se nesl v opatrném duchu. Postupně zlepšující se rozehravku z naší strany soupeř nabourával štiplavými protiútoky a následně přímo z brankoviště trestal. I přesto že jsme měli více ze hry, měli jsme méně z výsledku. Až přibližně minutu před koncem se náš tlak zúročil a Anička Formanová se rozhodla nejen že vyrovná, ale rovnou přidá ještě jeden gól čímž završí hatrick, a tak si připisujeme 3 body za první výhru.

Zlín Lions – FbC Aligators Pozořice 4:5
branky:
6. Natálie Pavlicová, 11. Natálie Pavlicová, 22. Natálie Hořáková, 36. Nikol Vaněčková – 10. Barbora Urbánková, 31. Anna Formanová, 39. Barbora Urbánková, 45. Anna Formanová, 45. Anna Formanová; rozhodčí: Ivan Zajíc – Robin Hromeček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aneta Machů ? – Kristýna Spevárová ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:4;

Druhý zápas nás čekal Vsetín. Ospalejší tempo, hráčky obou týmů šetřily krokem. Naštěstí se holky již zdatně rozehrály a slušný výkon po taktické stránce nám zajistil druhou výhru.

FbC Aligators Pozořice – Florbal Vsetín 4:2
branky:
7. Anna Formanová, 19. Veronika Muselíková, 23. Anna Formanová, 29. Veronika Muselíková – 2. Zuzana Anna Havránková, 35. Kateřina Hurtová; rozhodčí: Ivan Zajíc – Tomáš Zubek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Spevárová ? – Michaela Juráková ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 0:1;

Poslední zápas opět proti Vsetínu se stal výhradně taktickou záležitostí, hráčky nechtěly udělat chybu. Hrál se jednoduchý florbal, jenž rozhodly 2 individuální akce na obou stranách, tedy remíza a 7 bodu na cestu zpět.

FbC Aligators Pozořice – Florbal Vsetín 2:2
branky:
4. Anna Formanová, 34. Veronika Králová – 2. Kateřina Hurtová, 17. Kateřina Sedláčková; rozhodčí: Tomáš Zubek – Robin Hromeček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Spevárová ? – Michaela Juráková ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:0;