První zápas proti Vsetínu byl na obě strany otevřený, se spoustou individuálních chyb a s výkonem jsem nebyl vůbec spokojen.
Pozitivum tohoto zápasu jsou pouze 3 body a vítězná branka v oslabení.

Florbal Vsetín – FbC Aligators 6:7
branky:
10. Jakub Vrzal, 14. Dominik Markytán, 20. Lukáš Malý, 21. Dominik Markytán, 30. Dominik Markytán, 30. Jakub Vrzal – 4. Tomáš Bílý, 4. Patrik Vích, 12. Patrik Vích, 13. Ondřej Frank, 28. Ondřej Frank, 34. Martin Krumpolc, 38. Jiří Daniel; rozhodčí: Bohuslav Juráš – Bruno Weber; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Tománek ? – Tomáš Fryč ?; po třetinách: 2:4, 4:1, 0:2;

Do druhého zápasu proti domácímu Blansku někteří vyběhali „náročný minulý večer“ a výkon byl o poznání lepší.
Bohužel jsme však zahodili spoustu vyložených šancí v první polovině zápasu a dovolili soupeři zápas zdramatizovat.
Díky dobrému výkonu Tomáše v brance, i dobře postaveným tyčkám, jsme zápas nakonec zvládli a odvezli si plný počet bodů a to se počítá! 🙂

FbC Aligators – FBK Atlas Blansko 8:5
branky:
2. Jiří Šubík, 18. Jiří Šubík, 20. Matyáš Zouhar, 25. Tomáš Bílý, 29. Ondřej Frank, 31. Jiří Šubík, 39. Ondřej Frank, 44. Tomáš Kalus – 1. Lukáš Kučera, 9. Lukáš Kučera, 27. Vojtěch Fedra, 37. Vojtěch Fedra, 43. Petr Husnaj; rozhodčí: Bohuslav Juráš – Bruno Weber; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Fryč ? – David Komárek ?; po třetinách: 1:2, 4:1, 3:2;

Pochvalu si zaslouží i Tomáš Bílý, který nastoupil po dlouhém zranění a svým výkonem mě mile potěšil.
Nicméně stále borci na sobě musí makat a posouvat svou hru dál a dál.