Sobota 26.1.

18. kolo Národní liga – skupina východ (SH Křenovice)

19:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. Snipers Třebíč 6:5

Textový online přenos: Online přenos

 

Regionální liga mužů – skupina 6 – 13. kolo (SH Křenovice)

13:30 Hornets Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators Sokol Bučovice B 9:3

Textový online přenos: Online přenos

15:00 Florbal Slow Shoes Holešov vs. FbC Aligators Sokol Bučovice B 4:6

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga juniorek – skupina 6 a 7 – 7. kolo (SDS Bystřice pod Hostýnem)

11:30 Zlín Lions vs. FbC Aligators Pozořice 4:5

Textový online přenos: Online přenos

14:30 FbC Aligators Pozořice vs. Florbal Vsetín 4:2

Textový online přenos: Online přenos

17:30 FbC Aligators Pozořice vs. Florbal Vsetín 2:2

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga žen – skupina 6 – 7. kolo (SH Tuřany)

11:15 Bulldogs Brno B vs. FbC Aligators Orel Moutnice B 4:8

Textový online přenos: Online přenos

13:45 FbC Aligators Orel Moutnice B vs. K1 Florbal Židenice B 2:6

Textový online přenos: Online přenos

 

12. kolo Jihomoravský přebor starších žáků – skupina A (SH Lužice)

10:05 FbC Aligators Bučovice Klobouky vs. T.J. Sokol Břeclav 11:1

Textový online přenos: Online přenos

11:40 FBC Dragons vs. FbC Aligators Bučovice Klobouky 11:8

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga starších žákyň – skupina 6 – 8. kolo (SH TJ Znojmo)

10:10 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. Bulldogs Brno 1:0
11:20 K1 Florbal Židenice Girls vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice 0:3
13:05 FBC Dragons vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice 1:8
14:15 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ – G 0:5

 

Neděle 27.1.

2. liga juniorů – skupina 6 – 9. kolo (TJ ČKD Blansko)

10:30 Florbal Vsetín vs. FbC Aligators 6:7

Textový online přenos: Online přenos

14:00 FbC Aligators vs. FBK Atlas Blansko 8:5

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská soutěž mužů – 13. kolo (SH Křenovice)

10:00 FbC ReActive Aligators E vs. FBK Orel Bořitov „B“ 11:2

Textový online přenos: Online přenos

13:00 F.A.T.R. B vs. FbC ReActive Aligators E 4:4

Textový online přenos: Online přenos

16:00 FbC ReActive Aligators E vs. MAH Košér Orel Telnice C 7:3

Textový online přenos: Online přenos