FbC Aligators

Vás informuje o zápasech 18. hracího víkendu 19.1 – 20.1. 2019

 

Sobota 19.1.

18. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Křenovice)

19:00 PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vs. Bulldogs Brno

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga mužů – 14. kolo (SH Lužice)

10:30 Aligators Orel Šlapanice U21 C vs. FBC Sokol Adamov

Textový online přenos: Online přenos

15:00 FBK Panthers Baník Ratíškovice vs. Aligators Orel Šlapanice U21 C

Textový online přenos: Online přenos

 

8. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina A (SH Křenovice)

10:00 FRC Mikulov vs. FbC Aligators Šitbořice D

Textový online přenos: Online přenos

16:15 FbC Aligators Šitbořice D vs. SK Florbal Grušáci Sivice

Textový online přenos: Online přenos

 

16. kolo 2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (SH Tuřany)

11:15 Hornets Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

15:00 FBK Atlas Blansko vs. FbC Aligators Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga dorostenek – skupina 6 – 7. kolo (SH TJ Znojmo)

13:15 TJ Znojmo LAUFEN CZ vs. FbC Aligators ZŠ Pozořice

Textový online přenos: Online přenos

15:25 FbC Aligators ZŠ Pozořice vs. Zlín Lions

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga mladších žáků – 12. kolo (Tělocvična ZŠ Bučovice)

09:00 FBC ZŠ Komenského SLAVKOV vs. FbC Aligators Sokol Bučovice
09:35 FbC Aligators Brumovice vs. FBC Dragons
10:45 FbC Aligators Sokol Bučovice vs. FBC Dragons
11:20 FbC Aligators Brumovice vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
12:30 FbC Aligators Sokol Bučovice vs. FbC Aligators Brumovice
13:40 FBC ZŠ Komenského SLAVKOV vs. FbC Aligators Brumovice
14:15 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B vs. FbC Aligators Sokol Bučovice

 

Neděle 20.1.

17. kolo Národní liga – skupina východ (SH Sareza Ostrava)

14:00 FBC Letka Toman Finance Group vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga mladších žákyň – skupina 6 (3+1) – 6. kolo (SH SportPoint Brno)

09:25 Hornets Brno ZŠ Horní vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
10:15 Bulldogs Brno vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
11:05 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. K1 Florbal Židenice Girls
11:55 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ – G

 

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 11. kolo (ZŠ Slavkov)

10:00 FbC Aligators Šitbořice Moutnice vs. FBC SLAVKOV
10:20 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. FbC Aligators Šitbořice Klobouky
10:40 FBC Dragons vs. FbC Aligators Šitbořice Moutnice
11:00 FBC SLAVKOV vs. FbC Aligators Šitbořice Klobouky
11:20 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. FBC Dragons
11:40 FbC Aligators Šitbořice Klobouky vs. FbC Aligators Šitbořice Moutnice
12:00 FBC SLAVKOV vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
12:20 FbC Aligators Šitbořice Klobouky vs. FBC Dragons
12:40 FbC Aligators Šitbořice Moutnice vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky