FbC Aligators

Vás informuje o zápasech 14. hracího víkendu 15.12 – 16.12. 2018

 

Sobota 15.12.

Národní liga – 13. kolo Národní liga – skupina východ (SH Křenovice)

19:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. S.K. P.E.M.A. OPAVA

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga žen – 13. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší)

16:30 Orel Rtyně v Podkrkonoší vs. PRAMOS Šitbořice FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

 

 

 

Jihomoravská liga mužů – 12. kolo (SH Křenovice)

11:30 FBC Sokol Ivanovice na Hané vs. Aligators Orel Šlapanice U21 C

Textový online přenos: Online přenos

16:00 Aligators Orel Šlapanice U21 C vs. Sokol Brno I EMKOCase GulliversB

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravský přebor mužů – 6. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina A (ZŠ Slavkov)

10:15 FbC Aligators Šitbořice D vs. Orel Dolní Bojanovice

Textový online přenos: Online přenos

12:45 TJ Sokol Lanžhot B vs. FbC Aligators Šitbořice D

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga žen – skupina 6 – 5. kolo (SH SportPoint Brno)

10:15 K1 Florbal Židenice C vs. FbC Aligators Orel Moutnice B

Textový online přenos: Online přenos

12:45 FbC Aligators Orel Moutnice B vs. Bulldogs Brno B

Textový online přenos: Online přenos

 

2. liga dorostenců – skupina 6 – 13. kolo 2. liga dorostenců – skupina 6 – skupina A (SH Tuřany)

10:15 FbC Aligators Klobouky vs. Hornets Brno ZŠ Horní

Textový online přenos: Online přenos

14:00 K1 Florbal Židenice vs. FbC Aligators Klobouky

Textový online přenos: Online přenos

 

Liga starších žákyň – skupina 6 – 6. kolo (SH ZŠ Dambořice)

09:00 FBC Dragons vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice

10:45 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. Zlín Lions

12:30 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. 1. AC Uherský Brod

14:15 TJ Znojmo LAUFEN CZ – G vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice

 

Jihomoravská liga mladších žáků – 9. kolo (SC Želva Dubňany)

09:35 FbC Aligators Brumovice vs. Florbal Hodonín
11:20 FbC Aligators Brumovice vs. T.J. Sokol Břeclav
12:30 F.A.T.R. Dubňany vs. FbC Aligators Brumovice
13:40 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B vs. FbC Aligators Brumovice

Jihomoravská liga mladších žáků – 10. kolo (Tělocvična ZŠ Bučovice)

09:30 FBC ZŠ Komenského SLAVKOV vs. FbC Aligators Sokol Bučovice
11:15 FbC Aligators Sokol Bučovice vs. FBC Dragons
13:00 FbC Aligators Sokol Bučovice vs. TJ Sokol Hovorany
14:45 Orel Dolní Bojanovice vs. FbC Aligators Sokol Bučovice

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 9. kolo (SH ZŠ Očov Hodonín)

09:40 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. Florbal Hodonín
10:20 TJ Sokol Lanžhot vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
11:20 FBC Dragons vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky
12:00 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 10. kolo (SH ZŠ U Červených Domků)

13:20 FbC Aligators Šitbořice Moutnice vs. FBC SLAVKOV
13:40 FbC Aligators Šitbořice Klobouky vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
14:20 FbC Aligators Šitbořice Moutnice vs. FbC Aligators Šitbořice Klobouky
15:00 F.A.T.R. vs. FbC Aligators Šitbořice Moutnice
15:20 FBC SLAVKOV vs. FbC Aligators Šitbořice Klobouky
15:40 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B vs. FbC Aligators Šitbořice Moutnice
16:00 FbC Aligators Šitbořice Klobouky vs. F.A.T.R.

 

Neděle 16.12.

1. liga žen – 14. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH TJ Náchod)

10:00 FBC Dobruška vs. PRAMOS Šitbořice FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga dorostenek – skupina 6 – 6. kolo (SH SPŠ Zlín)

11:10 Bulldogs Brno vs. FbC Aligators ZŠ Pozořice

Textový online přenos: Online přenos

13:20 FbC Aligators ZŠ Pozořice vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ

Textový online přenos: Online přenos