V sobotu 17.11.2018 jsme další kolo ligy mladších žákyň pořádali my v Dambořicích, páté kolo bylo poslední letos pro mladší aligátorky. Za přítomnosti mnoha rodičů holky 2 vítězství hlavně vybojovaly, musíme uznat že na míčku a v kombinaci jsou některé soupeřky lepší, máme na čem pracovat, i přesto jsme na podzim určitě ostudu neudělali. Velkou radost mi dělá hlavně fakt, že mladších žákyň máme dost a je z čeho vybírat. Snad se nám podaří ještě nějaké holky nabrat mezi nás přes zimu. Potrénujeme hlavně přihrávky v pohybu a kontrolu míčku a třeba po vánocích bude ještě lepší. Holky díky:-)

Sestava – Deniska Konečná – Klárka Malíková, Lucka Malíková, Dita Trumpešová, Denda Wronková, Joanna Humpolíková, Míša Nečasová, Natka Zouharová, Bára Jašková a Nikča Zoubková, Verča Danielová, 

výsledky: porazili jsme Hornets 5:1, Bulldogs 5:3, remíza se Znojmem 2:2 a prohráli jsme s Židenicemi 2:3

 

 

 

 

 

 

 

 

Dne 17. 11. v Brně na Sportpointu se uskutečnil další turnaj našich dorostenek, kde se opět utkaly se Židenicemi a se Zlínem. Po minulém turnaji, kde děvčata sice porazila Zlín ale předvedla slabý výkon se musela probrat a začít makat. Sice to stále nestačilo na šest bodů, ale jejich hra byla mnohem lepší než minule a proto si z Brna dovezla 3 body. V prvním zápase se střetly se Židenicemi, kterým podlehly 2:0. Avšak zápas nebyl tak jednoznačný, děvčata bojovala až do konce a dostala soupeře pod tlak. Zápas se Zlínem pro děvčata sice nezačal v jejich prospěch, ale zabojovala a zápas dotáhly do vítězného konce. Děvčatům gratulujeme a přejeme hodně úspěchu v dalším zápase.

Sestava – Eva Kulíšková – AnneMary Urbanová, Kája Kohoutková, Verča Machálková, Barča Machálková, Natka Adamcová, Natka Šurýnová, Anička Formanová,  Nela Svatošová, Anička Machálková

Terka Ondráčková

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taky v neděli nastoupily ke 2 utkáním i dorostenky na domácím turnaji v Křenovicích. Utkaly se s Židenicemi a Znojmem. V zápase proti Židenicím to bylo celou dobu napínavé, jelikož na obou stranách bylo hodně šancí, ale málo která byla proměněná. Proto tento zápas skončil výsledkem 2:2 a oba dva týmy odešly pouze s jedním bodem. Druhý zápas se Znojmem byl podobného rázu. Ovšem tento zápas dopadl ve prospěch Znojma, které vyhrálo 3:2. Díky tomuto turnaji děvčata pochopila, že je potřeba chodit na tréninky. Protože nemáme šanci porážet týmy, které trénují pravidelně. Někde se ta připravenost projevit musí. Přejeme více úspěchu v dalším kole a věříme, že se děvčata zlepší.

Terka Ondráčková