FbC Aligators

Vás informuje o zápasech 12. hracího víkendu 17.11 – 18.11. 2018

Sobota 17.11.

11. kolo Národní liga – skupina východ (SH Křenovice)

19:00 Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. FBC Vikings Kopřivnice

Textový online přenos: Online přenos

 

10. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH Domova mládeže Vysoké Mýto)

17:00 FTC Vysoké Mýto vs. PRAMOS Šitbořice FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga mužů – 10. kolo (SH TJ Adamov)

09:00 Aligators Orel Šlapanice U21 C vs. K1 Florbal Židenice

Textový online přenos: Online přenos

12:00 Patriots Brno vs. Aligators Orel Šlapanice U21 C

Textový online přenos: Online přenos

 

1. liga dorostenek – skupina 6 – 5. kolo (SH SportPoint Brno)

10:05 FbC Aligators ZŠ Pozořice vs. K1 Florbal Židenice

Textový online přenos: Online přenos

13:20 Zlín Lions vs. FbC Aligators ZŠ Pozořice

Textový online přenos: Online přenos

 

Jihomoravská liga mladších žáků – 7. kolo (ZŠ Slavkov)

10:00 FbC Aligators Sokol Bučovice vs. FBC ZŠ Komenského SLAVKOV

10:35 FbC Aligators Brumovice vs. TJ Sokol Hovorany

11:10 Orel Dolní Bojanovice vs. FbC Aligators Sokol Bučovice

12:20 FbC Aligators Brumovice vs. Orel Dolní Bojanovice

12:55 TJ Sokol Hovorany vs. FbC Aligators Sokol Bučovice

13:30 FBC ZŠ Komenského SLAVKOV vs. FbC Aligators Brumovice

14:40 FbC Aligators Sokol Bučovice vs. FbC Aligators Brumovice

 

Liga mladších žákyň – skupina 6 (3+1) – 5. kolo (SH ZŠ Dambořice)

09:00 K1 Florbal Židenice Girls vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice

10:15 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. Bulldogs Brno

11:30 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice vs. Hornets Brno ZŠ Horní

12:45 TJ Znojmo LAUFEN CZ – G vs. FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice

 

Jihomoravská liga přípravek (3+1) – 7. kolo (SH ZŠ Očov Hodonín)

09:20 FbC Aligators Šitbořice Moutnice vs. FbC Aligators Šitbořice Klobouky

10:00 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B vs. FbC Aligators Šitbořice Klobouky

10:20 FbC Aligators Šitbořice Moutnice vs. FBC Dragons

10:40 FbC Aligators Šitbořice Klobouky vs. F.A.T.R.

11:00 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B vs. FbC Aligators Šitbořice Moutnice

11:20 FbC Aligators Šitbořice Klobouky vs. FBC Dragons

11:40 F.A.T.R. vs. FbC Aligators Šitbořice Moutnice

13:20 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. TJ Sokol Lanžhot

14:20 FbC Aligators Brumovice Klobouky vs. FBC SLAVKOV

15:00 Florbal Hodonín vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky

15:40 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vs. FbC Aligators Brumovice Klobouky

 

Neděle 18.11.

11. kolo 1. liga žen – skupina východ (SH ZŠ a MŠ Hradec Králové – Kukleny)

15:00 IBK Hradec Králové vs. PRAMOS Šitbořice FbC Aligators

Textový online přenos: Online přenos

 

5. kolo Jihomoravský přebor mužů – skupina A (SC Želva Dubňany)

11:30 T.J. Sokol Břeclav vs. FbC Aligators Šitbořice D

Textový online přenos: Online přenos

14:00 FbC Aligators Šitbořice D vs. SK Florbal Grušáci Sivice

Textový online přenos: Online přenos

 

Orelská liga žen (SH Dambořice)

10:30 Orel Moutnice vs. Rockets Znojmo
12:30 Orel Moutnice vs. FBO Orel Boskovice
13:10 Orel Moutnice vs. Těšany